
Hogyan engedjük el életünk nagy szerelmét?
Mit tanácsolnátok valakinek, aki már beletörődött, hogy a szerelme nem tudja és soha nem is fogja szeretni, napról napra zombiként tengődik, napi 3-4 órát alszik, 1 hét alatt fogyott 4 kilót, a gyomra kikészült, se étvágya, se kedve semmihez és az idegösszeomlás szélén áll? Ha van ilyennel kapcsolatos tapasztalatok, meg egy kis empátia bennetek, legyetek olyan kedvesek és írjatok valami hasznosat, mert egy jó barátomról van szó (nem a post linkben lévő írás) és a cinikus, kioktató kommenteknek, a földön fekvő rugdosásának nem sok értelme lenne. Köszi előre is.
Hasznos holmik ;)
Nusihusi | 2013.08.30. 20:11:49Igazi redneck megoldások:)

Végre egy hasznos könyv férfiaknak!
Azért a nőknek szóló könyvet is megnézném! ;)roberto | 2013.04.11. 23:09:54A napokban átjött a szomszédom megnézni a munkálatokat és valahogy a szexre terelődött a téma. Nem tudom hogy fordulhatott elő. :) Egyszerr csak elkezdte mesélni a kecskeszex praktikákat. Ő is tart kecskéket, de nem derült ki, hogy saját tapasztalatot mesélt vagy másét.

Kis hasznos könyv lányoknak, asszonyoknak (esetleg vegyestüzelésű férfiaknak)...
norbertvincze | 2015.01.21. 12:56:41mire gondolnak a nők szpás közben:
http://inspireamaze.com/what-women-think-when-they-do-oral-sex/

Végre egy hasznos kutya trükk! ;)
bungle | 2012.11.21. 14:25:26Vendel, a kutya már foglalt, de itt egy vadászgörény:
www.youtube.com/watch?v=kPAK_hszeUE
Esetleg be is küldhetnéd, ha már megnyerted... ;)

Skysails: a szélenergia lehetőségeit kitáró új technológia
A nagy magasságú szelet hasznosító szélerőművek, mint pl. a videón látható skysails, gazdaságosabbak lehetnek a hagyományos toronyra épített szélturbina technológiánál, ráadásul jóval nagyobb vízmélységbe is telepíthetőek a nagyságrenddel kisebb súly miatt, így a megújuló energia lehetőségeit nagy mérékben kitárhatják.bungle | 2015.05.19. 15:53:35Pand8 küldte:
URL: http://www.pid.hu/uj-tipusu-szeleromu/
Szöveg: "Új típusú szélerőmű
Rezgő oszlopok állítják elő az elektromos áramot."

Tezsvírejim gyereket ke szüni!!! töb segijj!!!444 ingyen buszolás!!44 Ezé hasznos!!!!444
McRommel | 2012.08.30. 11:20:22Vendel, tudod mi a különbség a CIGÁNYGYEREK és a BORSÓ közt????
A borsót nem lehet vasvillával begórni a kazánba!négynégynégy

Jesse újra itt van pár hasznos trükkel! :)
bungle | 2014.01.20. 13:45:01"Egyfelől el kell ismerni, hogy jókora munkája van ebben, viszont felmerül a kérdés, miért csak ebben tud/akar kitűnni? Engem személy szerint zavarna, ha mindenki csak egy betanított kutyát látna bennem."
;)

Egy újabb hasznos törvény, mely betöm jó néhány
joghézagotzsebet.Nope | 2012.08.03. 20:43:32Kutya normális kennelből alsó hangon 40 ezer forint még a kistestű is, na most ez felemehet 110-re is simán, mert ismerek egy Golden Retirever kennelt ahol annyiért adják a kutyáikat.
Én azt mondom, hogy köszöni szépen a házikorcsom, szépen elvan. Lehet hogy csak TESCO száraztápot kap nem pedig Pedigree-t, de van hogy anyám főz neki hozzá rizst is, mindig megkapja az ételmaradékot, és mikor elviszem orvoshoz éves oltásra, halovány jele sincs se alultápláltságnak, se valamilyen tápanyaghiánynak, se fogkőnek, ráadásul hiába kistestű, tüdőgyulladást sem kap télen kint tartva, se csípőficamot, fülgyulladást, agyhártyagyulladást, meg ilyen fityfaszokat, amikre a belterjesen "nemesített" meg szaporított fajtiszták genetikailag hajlamosak.
Hasznos instrukció, hogyan fogjunk meg egy kengurut! Pl. ha szembetaláljuk magunkat a sajnos mégsem előkerült pusztaottlakai parkból elszökött kenguval.vnyoc | 2012.07.13. 20:40:10Elöször azt hittem mansont kiengedték:D










Amit a többiek írtak, az is nagyon igaz, hogy pl. nem szabad a dühöt, sértődöttséget, bosszút táplálni, mert az amellett, hogy stresszt okoz, csak azt eredményezi, hogy még tovább fogja foglalkoztatni a dolog. Nem szabad mazochista módjára sem mindig a közös emlékeken merengeni, a kezdeti időszakban egyszerűen kerülni kell minden olyan helyet, tárgyat, élményt, ami az elvesztett személyre emlékezteti. Ezért is jó, ha teljesen új dologba kezd (hobbi, munka), talál magának valami komolyabb célt, aminek az elérése leköti, és új perspektívát kínál neki, esetleg elköltözik a közös lakásból, stb. Az új kapcsolatot szerintem addig nem szabad erőltetni, amíg a régit nem zárta le, mert abból csak az lesz, hogy az új partnerben is a régit fogja keresi, és így nem fog tudni elszakadni a "szellemétől".