
Hasalódeszka :)
Kiscsuri | 2014.11.26. 07:17:54Csóri :D Nem elég hogy szar a mélység érzékelése, még szopatják is vele :D
Eladó ház. Valami vadászé lehet... ;)
cila | 2014.11.19. 20:16:26Nem is gondoltam volna, hogy Volvóéknál alien, azazhogy áll ilyen. Olyan mint a Fiat Punto: kivül kicsi, belül nagy. Miért nem mint kisértetkastélyt akarják eladni? (Lefordítottam a guglival a szöveget. Sehol utalás, mint mondjuk: Predator ház).

Nyúlvadászat kígyókkal
Nusihusi | 2014.11.18. 22:33:58Nagyon leleményes:)

Pfejj, de büdös vagy, apám, inkább megyek... ;)
ItsMe | 2014.11.16. 20:05:01ha ez lecsap neki egy pofont, azt tuti nem éli túl

Belső nézetű légi csata, elég jó a grafikája! ;)
lilaflexninja | 2014.09.24. 06:54:42Hawkflight2015? kicsit még szaggat, de elég valósághű így is.
Kicsit nehéz követni az eseményeket, bár biztos a sólyom szemével nézve más a szitu.

Volt egyszer egy f*sznyugat
Tóth József | 2014.09.02. 08:25:12Sajnálom, hogy nem nőért folyt a harc. Kíváncsi lettem volna, azt hogy személyesítik meg ilyen alakban. :D

Vaddisznóra lövöldözés, nem túl humánus módszerrel
SilAsh | 2014.08.27. 11:43:23Teljesen egyetértek a módszerrel, sőt: Atomot nekik! ATOMOT! :D
http://youtu.be/LPmqlw9ndFw

Így vadászták le a hajótörötteket a halászok az óceánon
Figyelem! Megrázó videó!zed911 | 2014.08.26. 17:33:35Attól még, hogy civilizált embereknek hisszük magunkat nem kéne megfeledkezni néhány legősibb alapelvről.
Ha egy egyed nem tud beilleszkedni a társadalomba akkor nem kell abba a társadalomba.
Régen erre volt ausztrália, oda száműzték a bűnözőket. ma már nem tudod hová.
Bezárod egy börtönbe, eteted itatod, és oktatod, majd kijön 40 évesen, próbálkozna megjavulni, de rájön, hogy meg van béllyegezve és megöl még 1-2 embert.
Namármost egy gyilkos élete sem ér fel egy normális emberével.
Ha egyszer ölt valaki (itt most nem véletlen balesetekre kell gondolni) brutálisan, akárhogy de szándékosan előre kitervelve akkor igenis megérdemli a halált.
Ha megütsz valakit és meghal akkor járhatna börtön, mert az véletlen, nem szándékos.
Tele van a börtön ílyen megkegyelmezett gyilkosokkal akik aztán kijönnek és egy utcán lesznek a gyerekeiddel. Hát köszönöm de nem. Egy külön bolygóra száműzném őket vagy halál. Ennyi...

Újra elindult a chemtrail őrület, kitálalt egy pilóta: „Évek óta embereket mérgezek”
Ezért nem kell ide részvételi demokrácia (beküldő: Vaddi)lilaflexninja | 2014.08.11. 21:07:21Jaajaja, igen. Nem kell külön permetelni, az biztos. És ehhez még boldogan hozzájárulunk mind a kocsinkkal. Szóval megoldjuk tényleg magunknak. És még csak el sem szégyellem magam, amikor bepöfögtetem az autót.
Ja kocsik. Múltkor nem tudom hol láttam, hogy évtizedekig harcolt valami tudós az ellen, hogy ugyanmár ne olmózzák a benzint. Elkezdte az 50-es években, amikor boldogan adták el a benzingyárak az ólmozott benzint Amerikában, és még egy másik tudóst is felbéreltek, aki azt hangoztatta, hogy nem mérgez az, ott van a természetben, na és a 80-as évekre azt hiszem el is érte, hogy ólom nuku. És még csak nem is direkt mérgezték a népet, csak azért mert úgy jó volt gazdaságilag nekik. Semmi mögöttes szándék. Hát ilyen ez a világ, minek még plusz mérgezés.

Elég érdekes klip: DyE ft. Egyptian Lover - She's Bad ;)
lilaflexninja | 2014.08.01. 07:03:34A legjobban az a videó tetszett, ahol órákig ilyen alig hallható szinte semmihez fogható hangzás volt, és az volt a képi világ, hogy ez a videó nem létezik. Ezt igazán művészinek találtam, jól jellemzi a mai világot!
De az első kettő is igen látványos, nekem tetszenek. Bár a 16bit-es videó zenéjéhez, már ha az, szerintem biztos kell egy bizonyos elmeállapot, hogy az ember igazán értékelni tudja.









