
Themasterhealer kérésére NSFW-s téma: így kerül a nehézfém a delfinekbe.
vassav | 2010.02.08. 20:28:20ezt hívják földi pokolnak
Egy B29-es nehézbombázót láttok, ami a sarkkörön túl kényszerleszállást hajtott végre... jóval több mint 50 évvel ezelőtt.
Egy lelkes csapat kitalálta, hogy odarepül, megszerelik, és hazarepülnek vele. Az 50+ éves csúszással érkező mentőakció majdnem sikerrel is jár, azonban a felszállás előtti percekben egy régi elektromos vezeték miatt a gép porrá ég.
Egyszerre felemelő, inspiráló, és drámai a történet... de mindenképpen érdemes végignézni.néma Bob | 2010.01.26. 20:16:04Grat. ez szép munka volt

Ma Arany János volt a postszöveg írója:
"Repül a nehéz kő: ki tudja, hol áll meg?
Ki tudja, hol áll meg s kit hogyan talál meg?"plantek | 2009.12.01. 16:03:14Ha ez nem bandaleszámolás (ha már NY) a felsőfokon, akkor egy autóbontó szeret előre dolgozni:D

Nehézbombázók a táncparketten. :D
Imiapu | 2009.11.18. 23:59:06na gecc azon a helyen több kaja elmegy mint pia, ki ez a sok ducijuci? :|

Kategorizálni nehéz volt.... videósdi, japcsizé, cikizzé, büntizzé... :)
Így mindenki válassza a kedvére valót és ha teheti, nézze meg a többi remekművet is a "moymoy palaboy production"-tól.donfoto | 2009.08.02. 19:02:50nemzeti hovatartozásukat nem figyeltem, elnézést, de kategóriák között egyébként se lenne "filippizé"...
:)
örülök, h tetszett egyébként...
:D

Dadogós Tónit szívatja "Zsuzsi"...
Régebbi telefonos szivatás, és nehezen elérhető online. Nekem megvolt, gondoltam megosztom veletek...stero | 2009.07.29. 14:12:20szerintem ez úgy ahogy van szar ... semmi értelme .. káromkodnak .. igénytelen .. alpári .. nem vicces ... volt már ilyen rengeteg azon se röhögtem.
Cicciolina óta tudjuk, hogy a "kígyót melenget a keblén" új értelmet kapott. De egyesek rájöttek, hogy a mókus tisztább, szárazabb érzést biztosít még az olyan nehéz napokon is, amikor a rendőrségen csücsülünk...
Gondolom nem nehéz kitalálni, mi fog történni... ;)
Luperator | 2009.06.02. 23:35:25Átvehetnék a bankok lakásfelújítási reklámnak.:)

Nem csak az oposszum anyukák élete nehéz... ;)
Nusihusi | 2009.04.25. 03:39:50De aranyosakXD Nem bírnak leszakadni róla:D

Nehéz lesz dönteni Susan Boyle és közte. :) Szerintem ő is esélyes a győzelemre.
Ketya | 2009.04.23. 02:43:28hamár a tehetség kutatásnál tartunk akkor nállam ezek a favorite:)
http://www.youtube.com/watch?v=g8wWncO0m00









