
Egy hasznos tanács: mindig zárjátok el az elzárnivalókat! ;)

Így is lehet palackokat újrahasznosítani. :)
lilaflexninja | 2014.06.10. 13:15:47azért gondoljátok végig, ezekért a cuccokért, amik a videóban vannak az ember ugyanúgy kidobja a pénzt, és megveszi a műanyagból gyártott szart, közben meg tényleg ott van a kezében az alapanyag. Szóval nem hülyeség ez egyáltalán, más kérdés, hogy mennyire vonzó egy 20x kimosott kopott kólás palackot hordani ide-oda, azzal játszani. Szóval itt az emberek gondolkodásmódját kéne megváltoztatni, hogy ne a külsőséget nézzük, ne vegyünk meg mindent, újat, csak mert csilivili, hanem hasznosítsunk. ez nem hülyeség. Azért lehet látni nagyon sok képet, videót, hogy üres palackokból milyen jó dolgokat lehet kihozni.

„Az úgynevezett olasz bort már 80 forintért hozzák a borforgalmazóknak, amennyiért szőlőből készült valódi bort nem lehet előállítani! Ha azonban olasz papírjai vannak a bornak, a magyar hatóságok nem bírálhatják felül az úniós ország engedélyét ezért forgalomba kerül bármiből is van.”
„Kis hasznos” rovatában Zsikla Győző megmutatja, hogyan készül a kannás bor.Tooni | 2014.05.30. 19:39:54"Nem biztos, hogy minőségi nedű van a jó nevű olasz vörösborok palackjaiban - derült ki abból a hatósági akcióból, amelynek során harmincezer üveg hamisított bort foglaltak le a héten a hatóságok. "
http://adozona.hu/altalanos/Mar_az_olasz_borokban_sem_bizhat_NKLAT1

Angol nyelvlecke japánosan
Bambino | 2014.05.21. 20:19:22Főleg ha tele lenne a szája. Úgy meg ugye nem is illik beszélni. :D

Okosnak, intelligensnek, felvilágosultnak, mondhatni mindentudónak gondoljuk magunkat, de tény: nincs olyan iskola jelenleg, ami nemcsak az értelmi tudásunkat biztosítja, hanem az érzelmit is.
Belegondoltunk már abba, hogy tele vagyunk érzelmi analfabétákkal? Tudjuk vajon, hogy a ki nem mondott haragtól akár rákosak is lehetünk? Hogyan kell legyőzni a sértettséget és megbocsátani?bungle | 2014.05.14. 10:30:58Inkább növesztett volna szakállat! :D

10 dolog, amit nagyon megbánunk, ha nem kezdünk el 30 évesen
Negyven fölöttiek megmondták, hogy mit lenne tanácsos elkezdeni már harmincévesen. Hasznos dolgok az élet minden területén, amiket szeretünk elodázni, de később nagyon megbánjuk.FatSnakeFoot | 2014.03.28. 13:18:28Én még tudom ajánlani a hitelfelvételt, abból is a devizát (ha már játszunk, akkor játszunk nagyban).
Így a legtöbb pont értelmét is veszti, hiszen nem marad rá sem ereje, sem pénze az embernek és ha jackpotja van az illetőnek, akkor a rokonok miatt sem fog fájni a feje. Mire kifut lesz 75 éves, elvált, rokkant. A kifizetett kecót meg viheti az állam.:)

Szerintetek egészséges ill. hasznos az alábbi gyakorlat? ;)
Tooni | 2014.03.12. 11:05:35ps

Magyar találmány védi a bringázó gyerekeket.
Zellergumó | 2014.01.20. 15:01:16Senkinek sem tűnt fel hogy a filmben szereplő gyerek nem fog tekerni mert tanulóbiciklire van szerelve? Ergo csak annyival tud menni amennyire lábbal tudja magát lökni. (kivétel lejtőn de aki biciklizni tanul az ne a lejtőn kezdje)
A másik hogy a kütyün kívül nincs is más fék a bicón szóval ha a gyerek felismeri a veszélyt akkor önerőből hogy áll meg hirtelen? Egyébként a bicikli kialakítása sem hétköznapi mert nagyon rövid az a cső amibe a nyeregcső belemegy így a szerkezet a nyeregcsőre van erősítve.Sok biciklinél jóval hosszabb ez a cső és nem fog elérni a kerékhez a fék ha a nyeregcsőre rögzítjük.
Jah akkor ráhúzzuk a vázcsőre? Azon meg heggesztett fül szokott lenni amivel rögzítjük a nyeregcsövet,az meg nemigen fér át a szerkezeten.

Tagabikes
Jó, ha elöl van a gyerek, védi az anyukát egy esetleges koccanásnál! ;)nearo | 2013.12.21. 09:48:43"HaCkEd By The Key40 From Algeria"
wut?

Költs el 1 millió forintot!
Írj értelmes ötleteket, hogy mire költenél el 1 millió forintot. Indokold meg, hogy miért arra költenéd, és ha olyan, akkor a megvalósítás részleteit is írd le, ne csak általános megoldást. Értelemszerűen ne magadra költsd, és ne is baromságokkal gyere; értelmes, megvalósítható, használható ötleteket kérek. Magyarán: győzz meg, hogy miért hasznos az, amire költenéd, és miért hasznosabb, mint más ötletek!
(Az első idióta hozzászólásnál a lehetőség elúszik.)
(mivel imki linket nem írt, egy általam választott képre mutat a link, de nem az a lényeg... ;) b.)cila | 2013.10.14. 22:43:57Amit szeretnék, ahoz 1 mil. HUF nem sok, de kezdetnek talán elég lenne.
Álmaimban egy sakk-klubot látok. Épület, asztalok, székek, sakk-készlet, villany, fűtés, rezsi, stb. költségek.
Cégér: "Fehér bástya", v. ilyesmi. Jönnek a gyerekek, játszani... De szép lenne...










"Ha anyu kölcsönveszi az ugrókötelet, utána mindig olyan fura szagú"
www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/51457_?categoryId=6&position=&large=1