
Okostojás - világsikerű magyar találmány
A 32. Nemzetközi Logikai Játékok Találkozóján (IPP) az idei nagydíjat először a történelemben egy magyar tervező nyerte el. Az Okostojást már most a Rubik-kocka utódjaként emlegetik!
Cikkvandk | 2013.04.02. 19:33:57egyértelmű, h meg lehetne csinálni, csak szerintem a csávó vívódik most magában... a videó végefele mondja, h szeretné, h minőségi alapanyagból készülne, de így drága lenne, és nem jutna el mindenkihez. műanyag meg oké lenne, de lehet, h nem keltene olyan benyomást, mint a fa. mindenesetre én kipróbálnám a cuccot.
TeleSound: amitől garantáltan megváltozik az életed!

iEye - az Apple válasza a Google okosszemüvegére! ;)
Szancso | 2013.03.01. 18:56:01Régen csóró bandzsa gyerekeknek még elég volt a ragtapasz leragasztani az egyik lencsét,a rugós szárú fül mögé behajlítós SZTK-s szemüvegen.Hiába,fejlődik a technika. :)
A Google hivatalos Youtube-csatornáján tette közzé a Project Glass (korábban itt) fedőnevű, okosszemüveg fejlesztését célzó projekt legújabb promóvideóját. Úgy tűnik, Ok Glass lesz a végleges név.
Zoe, a border collie bámulatos trükkjei :)
fehérember | 2013.02.21. 07:28:08mit szívattak szegény kutyuval? :)
Chris Langan, a 200 IQ-s férfi (összehasonlításként: Einsteinnél 160 körüli IQ-t mértek). Dolgozott éttermekben, sztriptízbárban kidobóemberként, jelenleg egy farmon él és lámákat tenyészt. Összehozott egy érdekes elméletet, amiben megmondja a tutit a világegyetemről.bungle | 2013.02.12. 10:12:09Mensa-tag lett egy hároméves kislány
http://index.hu/tudomany/2013/02/11/mensa-tag_lett_egy_haromeves_kislany/

Kell még sofőr? Legfeljebb azért, hogy felülbírálja.
thisisreal | 2013.01.25. 11:26:34A Volvók már maguktól vonatoznak az autópályán. :D

Zárszakértő rab-ló :)
Miháy István | 2013.02.01. 17:59:11Gyönyörűséges szép, nagyon okos paci.

Ki játszana vele pénzben? :)
Miháy István | 2013.02.01. 18:06:51Nagyon jó a hallása a cicusnak. Lehet hogy azért a többi érzékszervét is használta.

Rókának álcázott kutya ;)
Savitra | 2013.01.07. 20:14:12Végül is a róka a kutyafélék családjába tartozik :)









