
Na mit csinál egy ralis ha dugóba kerül?
Hát talál magának egy rövidebb utat.
Fél perc alatt 7,5 millió forint elég jó szajrénak számít
Ehhez persze az is kellett, hogy az Apple-nek pocsék legyen a biztonsági rendszere és a dolgozókat és vásárlókat se érdekelje, hogy mit lopnak el.Csádi | 2018.07.17. 19:58:39Lopták volna el inkább az asztalt. Abból legalább lehetne pénzt csinálni.

Lenne még mit dolgozni ezen az önvezető Mustangon
Annyira nem látványosan hibázik, csak néha a szalmabálák felé veszi az irányt, de ez is elég ahhoz, hogy forgalomban balesetet okozzon.MDylan | 2018.07.16. 12:32:19Elég gáz GPS-re építeni egy navigációt, amikor az nagyon pontatlan tud lenni (2-3 méteres eltérés is lehet). A videóban látható elkormányzás is szerintem ezért van. Adott pillanatban simán azt hiszi, rossz helyen van a járgány.

Ha nagyon nem tudsz mit csinálni, itt egy órányi megamix régi videojáték reklámokból

Papírhajós flashmob a drogellenes napon
Na és az a rendőr, aki ezt kitalálta mit szed?
Bírod a konzerv kaját?
Mit szólsz a konzerv hamburgerhez?
Na és a ti szüleitek mit szóltak, mikor bevallottátok, hogy az ellenkező nemhez vonzódtok?

Egy AI-t megtanítottak arra, hogy átlásson a falakon

Ha már 9 évesen ezt tudja, mit csinál majd ha felnő?

A DikhTv legújabb gyöngyszeme a Minden álmod roma filmsorozat
Nem is tudom mit fűzzek hozzá, az egész úgy ahogy van totál szekunder szégyen.vadonka | 2018.06.07. 10:13:34Hát de ez már nem új, ennek konkrétan vége. #fárajó










Ő is rövidítőt keresett. :D