
Légyirá... izé... légiirányító leszálláshoz. ;)
Nas | 2015.08.05. 01:14:23https://www.youtube.com/watch?v=1lsRilcqkO8
Törd már meg légyszi! :)

Eutanázia pro és kontra
„Minden ember élni akar. Auschwitzban, a Gulagon, Recsken sem lettek öngyilkosok az emberek. Ez a normális reakció, amíg van remény. Amikor viszont végleg elveszett, és valaki azt mondja, hogy meg akarok halni, az egy olyan súlyos állapot, amit tisztelni kell. Fontos, hogy legyen választójogom, akkor is, ha nem megyek el szavazni.”
„...olyan napokat kaphat a beteg a halála előtt, amelyekre azt mondja, ez volt életem legszebb időszaka. Ilyenkor már nincs vesztenivaló, az ember olyan gesztusokat is meg tud tenni, amit előtte nem. Helyrehozza a kapcsolatot a családjával, számot vet az életével, egészen máshogy tekint vissza a múltjára, és kivétel nélkül mindenki azt mondja, kevesebb lett volna, ha ezt nem éli át.”norbertvincze | 2014.11.14. 13:05:10"Polish woman rises from dead … asking for tea" :))
http://rt.com/news/205403-poland-woman-rises-dead/

Csak nehogy császármetszése legyen, ha nem kap levegőt! ;)
cila | 2013.07.26. 15:27:46Régi vicc:
- Jaj, Tarzan, ez nem az a hely...
- Nem baj! Tarzan erős, csinál másik lyukat.

(Ne) Legyél Jehova barátja!
vadonka | 2016.05.11. 10:56:40Az ilyen gyerekkorában elnyomott visszafogott gyerekek lesznek felnőttkorukra debilek/sérültek/pedofilok/sorozatgyilkosok. Amit gyerekkorában nem élt meg azt felnőttkorában akarja, csak akkor már nem a varázserejű bábu lesz amit "meg akar élni".

Unja már a kockahasát? Legyen Önnek is sörhasa pár másodpercen belül! :D
Nusihusi | 2013.07.18. 01:07:00A sör az finomabb, mint a kocka:)

Csapóhíd, nem vár(t) kaputt :)
Nomen est Omen | 2013.07.14. 22:36:41Én azt a címet adtam volna a posztnak, hogy ' A lovag sikeresen helytállt, legyőzött mindenkit, a végén meg ráesett a várkapu.'

Nem volt elég a hálapénz az orvosnak
A beteg csak 10 ezer forintot adott, de az orvos azt mondta, akinek nyaralni van pénze, annak műtétre is legyen. A Péterfy Sándor utcai kórház vizsgálódik.
Eladó az ország leghíresebb döglött legye. Jelenleg 9 999 900 000 Ft-ért! :D
közlegény | 2013.05.14. 22:43:27még ha új lenne, de így...

Ízeltlábúak vízhűtéses sapekban ;)
Dimitriy Reinshtein fotói









