
Vihar a biliben...
Izé, a lámpában, amikor Trump hülyeséget Tweetelkistrojak | 2017.10.12. 12:13:42Ki szereti a borús eget és a villámokat? Vihart? Akkor biztos van olyan gép is ami port csinál a házba... :)
Egy élelmes üzletember szerintem máris gyárta a Soros elleni rózsafűzéreket
De komolyan, iszonyat szürreális, ami a parlamentben megy.
Hát ez a srác sem segít a BMW-sek jobb megítélésében
Traveller_x | 2017.10.08. 09:38:13De legalább itt nem maradt el a Happy End.

A hülyékkel keményen el tud bánni az élet
Avagy videós bizonyíték arról, hogy miért nem jó ötlet mozgó járművet gördeszkáról irányítani.Lawrence | 2017.10.06. 15:57:50"el tud"

"Nézd már ezeknek milyen hülye bolyhos és kunkori uszonyuk van!"

A nap hülyéje az a kínai csávó, aki egy telefonkábelen próbált lelépni a hotelből fizetés nélkül
mue | 2017.10.04. 08:55:44ilyet sztem nem követ el ember tudatmódosító nélkül.

Gyerekekre tejet spriccelő idegen űrhajó
Naná, hogy csak a japánok tudnak ilyen hülye reklámötlettel előállni.
Így nézhet ki, mikor működik a Darwinizmus
Ez a szerencsétlen hülye, még a látását is elveszítheti az egyik szemére, amiért tetováltatta azt.Traveller_x | 2017.10.02. 18:48:18Nem érzek semmit. Az gáz?

Ha eddig nem tudtad volna miért rossz ötlet az autópálya leállósávjában száguldozni, akkor most mutatom

Közösségi gyűjtésből bizonyítanák be egy hülye amcsi rappernek, hogy nem lapos a Föld
Ha te is a hülyeség felszámolása mellett állsz, vagy azt hiszed lapos a Föld, akkor támogathatod is a kampányt.hawkeye | 2017.09.27. 12:20:10Hát az látszik, hogy nem sikerült a felvételije a Homo Sapiens kategóriába...









