
Elég érdekes klip: DyE ft. Egyptian Lover - She's Bad ;)

Mesterséges levelet hoztak létre
A selyemalapú levél van olyan erős, hogy akár az űrhajózásban, hosszú űrutazások alatt is felhasználható oxigén előállítására. A mesterséges levéllel épületek homlokzatát lehetne beborítani, vagyis biológiai légszűrőként lehetne alkalmazni őket, a szellőzőrendszeren át oxigéndús levegőt juttatva az épületbe.Dieseldisc | 2014.08.01. 09:24:19Nem lesz lelkiismeret furdalás ha ez műkszik, végre kiirthatjuk az összes erdőt....!!!! Szétcseszhetjük ezt a kib...tt bolygót!!! hurrá

Hold my beer! - végre egy értelmes találmány :D
bungle | 2014.07.24. 12:24:50Sört nem hagyunk ott sehol!

Elegem van Romániából, Erdélyemet akarom!
lilaflexninja | 2014.07.23. 12:46:15Ezért jó, hogy van olyan román, aki úgy gondolja, hogy esetleg ők vannak olyan országban, országrészben, ahol nem ők voltak előbb. Vagy legalább köszönhetnek valamit az eredetileg is ott lakóknak. Ja.

Új üzenet érkezett. ;)

A drog rossz... értem?!
.::JunKieEQ::. | 2014.07.16. 09:41:48Vidám egy ember lehetsz... egy igazi "partyarc"... :DDD

Érdekes társadalmi kísérlet...
Ytsro | 2014.07.14. 19:47:01Mármint úgy ismertem őket, hogy tudtam, hogy kik, az utcából, meg közös irodaházból. Nem barátok. A jól szituált, mégis kuncsorgó, ingyenélő "barátokról" szerintem nagyon sokan tudnánk beszélni. :D

Márpedig én akkor sem akarok gyereket
A házasságban élő gyermektelen nő különcnek, abnormálisnak számít, akivel biztosan gond van. De mi van akkor, ha valaki tényleg jól érzi magát gyerek nélkül és nem is vágyik rá? Az érintett elmondja.Istenszabású | 2014.07.15. 13:22:25Te vagy az, Eszter?

10 érdekes tény az internetről
Tooni | 2014.07.11. 12:14:05Hogy a jövőbeni házasok 19%-a az interneten jön össze, vagy a már megházasodottak 19%-a a neten jön össze ugyancsak házas szeretőjével egy kis kereszteződésre?

Minden, a kutyák szívférgességéről. Gazdiknak kötelező, a többieknek pedig érdekes.
Csanesz | 2014.07.11. 01:46:036:05-nél a számok:
4 8 15 16 23 42
LOST ból a számok, amiket 108 percenként be kellett írni hogy ne robbanjon fel a sziget.
Micsoda referencia, tetszik, zsír. vell dán nájsz vörk










De az első kettő is igen látványos, nekem tetszenek. Bár a 16bit-es videó zenéjéhez, már ha az, szerintem biztos kell egy bizonyos elmeállapot, hogy az ember igazán értékelni tudja.