
Pénzt és rombolást hoznak a turisták
A robbanásszerűen bővülő turizmus nemcsak hasznot hoz, de egyre nagyobb környezetszennyezést is. A kedvelt magyar helyeken is sok a szemét, és az is nagy hiba, hogy ugyanazon az útvonalon száguldanak le a hegyibringások és gyalogolnak a túrázók. Mindeközben Robin Hood egykori erdejében okosan kialakították, hogyan férjen meg mindenki egymás mellett úgy, hogy a környezet se menjen tönkre. Megnéztük, hogyan lehet fenntartható a turizmus...Purple | 2014.01.18. 11:07:36Paréjok.
Megérkezett az okoskerék... már csak okos biciklisek kellenek. ;)
bungle | 2014.05.08. 11:03:40Kész az első okosbringa
http://index.hu/tech/2014/05/08/kesz_az_elso_okosbringa/

Megérkezett az igazi digitális generáció: egyre több kisbaba okostelefonozik.
Talán nincs még egy olyan technikai újítás, amely oly mértékben megváltoztatta volna az életünket, mint ahogyan azt a mobileszközök tették. Az amerikai nyolcévesek 72 százaléka használ okostelefont vagy tabletet.Nas | 2013.11.05. 23:27:33Egyébként ennek eklatáns példája a baba tévé (vagy hogy híjják), ahol színes síkidomokat meg stilizált állatrajzokat villantanak fel a képernyőn (ez a műsor...). Ezért aztán tényleg megéri tévét nézetni már a pár hónapos gyerekkel is, amikor a tévé lényegéből még fixen nem ért semmit, és ugyanezeket a stimulusokat sokkal jobb, ha magától fedezi fel a környezetében. Csak utóbbi esetben persze a szülőnek kell biztosítania az ingergazdagságot... Egyetértek Mage sterrel, ez sokszor inkább szolgálja egyszerűen a szülők lustaságát, mint a gyerek fejlődését... Hasonló példa: vonatozás közben gyakran látom, hogy még rövidebb út alatt is inkább odanyomják a gyerek kezébe a telefont, hogy játsszon rajta, ahelyett, hogy mondjuk arról beszélgetnének vele, amit az ablakon kinézve lát / más utasok beszélgetéséből kihall. Oké, profin megtanul kezelni 3 gombot, de mégis, ennél talán többre lesz szüksége...

Nem is kell halottnak tettetni magunkat. :P
Cillit | 2013.10.15. 15:05:39Nem is medve csak ez a srác csak felvett egy vastagabb pulcsit mint 2:35-nél
http://www.youtube.com/watch?v=f3d4UhPd5Ag" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=f3d4UhPd5Ag

Az okos nőknek nem kell gyerek
Egy kutatás szerint minél magasabb valakinek az IQ-ja, annál kevésbé akar családot alapítani.7sleeper | 2013.08.08. 17:43:45much adó about nothing ;-)

Itt a legújabb okos eszköz: a pelenka
cila | 2013.07.18. 21:43:06Gratula!!!
Lehet még ehez valamit hozzátenni?
Hajrá!

Mentőcsomag kevésbé sikeres MLM hálózatépítőknek
Mimis | 2013.07.17. 08:57:47Lehet, hogy nekem kell majd a tanfolyam? :DD

Egy évszázada butul az emberiség
Tudósok szerint az ok, hogy a buta embereknek több gyerekük születik, mint az okosaknak.bungle | 2014.07.11. 17:08:35Napról napra hülyébb lesz az emberiség
Ez a folyamat nem ma kezdődött, de egyre feltűnőbb és ijesztőbb, hogy a modern technológia mennyire visszaveti az emberi szürkeállományt. Néhány kutató szerint intelligenciánk végnapjait éljük. Nincs teljes egyetértés a tudósok között, de figyelemre méltóak a meglátásaik.
http://tudomany.blog.hu/2014/07/10/szurkul_a_szurkeallomany

Nem mai hír, de érdekes: Életre keltette halott csecsemőjét az okos anya
betyár | 2013.05.02. 18:17:55szerintem ez volt itt a lényeg:
Daviddel beszélni kezdtünk fiúnkhoz, elmondtuk neki, hogy nagyon szeretjük, és hogy van egy lánytestvére is. Megosztottunk vele mindent, amiben része lett volna, hogy ha életben marad."
ez tök jó :)

Durex Fundawear - hiánypótló távkapcsolatban élőknek ;)
blackmumus | 2013.04.19. 22:31:35Vagy ha rajtamarad a szerkó véletlenül és lemegy a boltba. Ott érdekes reakciókat váltana ki ha elkezdenék birizgálni telefonon keresztül









