
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa felmondta a 750 millió forintos kötelezettséget felhalmozó NeoFM sugárzási jogát. Ráadásul most még 250 ezerre is megbüntették a Boros-Bochkor-Voga triót. A NeoFM csődvédelmet kért, a menedzsment politikai manipulációt lát a háttérben, azt állítják, hogy azért kerültek nehéz helyzetbe, mert az állami cégeknél tiltólistán vannak, és ezen túl számos cég sem mer náluk hirdetni..
izébigyó | 2012.08.28. 11:33:43http://borsonline.hu/20120828_ujoncok_elindult_a_neo_reggel
Egy nehéz, fárasztó nap végén...
Bogi22 | 2012.04.27. 12:08:41:D Jaj de aranyos :) én is szeretnék így pihenni :D

Most nézd meg mit csinált, elütötte a cipőm sarkát!
Tooni | 2012.02.21. 11:12:29Nézd meg még egyszer, a tehénszállító autó a kanyarban előzi meg szabálytalanul a felfestésen, a háta mögül jön.

Anyapóknak nehéz szülése volt... ;)
robi0000016 | 2012.01.19. 19:32:45Csak nehogy meglássák a kínaiak mert megtalálják a módját hogy ők is így osztódjanak.

Farnsworth-Hirsch fusor - házilag elékszíthető fúziós reaktor
A Farnsworth-Hirsch fúziós reaktor a hagyományos fúziós kutatásokkal szöges ellentétben a fúzionálandó ionok felgyorsításával hoz létre légritka térben olyan gyors deutériumokat, amik reakciótérben ütközve 45 millió fokosra hevülnek és a tudomány által teljesen elismerten fúziónálnak. Gyakorlatilag házi eszközökkel megvalósítható és a tudomány által elismert már a 60-as évek óta, de az energia kinyerésének nehézsége miatt nem foglalkoznak vele és inkább dollár tízmilliárdokat öltek bele más kutatásokba.
A leg übergeek-ebb dolog, nekem kell egy!bungle | 2013.02.14. 18:55:28exortus küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=JAsRFVbcyUY
Szöveg: "Google solve for X: Fusion
A Google több technológiai területen is aktív, köztük az energetikában. A Solve for X programjuk keretében összefogtak a világ egyik leghíresebb technológiai központjával a Lockheed Skunkworks-el, ami az elmúlt évtizedekben a bolygó egyik vezető fejlesztési központja volt (összemérhető a NASA-val) Úgy gondolják , hogy a fúzió sokkal gyorsabban megvalósítható, mint a nemzetközi ITER összefogás keretében, akár 10 év múlva itt lehet az első kereskedelmi fúziós reaktor"

Egy újabb (és hosszabb) összeállítás a fegyvertartás nehézségeiről.
Findzs | 2011.11.25. 14:50:40hát az nem vicces ahogy az apját lelövi a kisgyerek

De nehéz az iskolatáska... főleg egy ilyen úton. ;)
HoPpY | 2011.11.18. 15:22:28Egy rugóra jár az agyunk..:D

Így nehéz előrelépni: mindössze 3,5 millióan fizetnek adót Magyarországon
serci | 2011.11.19. 17:43:34Én rendesen fizetek adót,már vagy 16 éve,és mindig örülök,amikor látom,hogy a befizetett pénzből az ország jó irányba tart! nem ám:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

Norilszk - az orosz Mordor, a hideg pokol fővárosa.
A külföldiek által nem látogatható, 100 ezer főnél több lakossal rendelkező panelváros a világ legnagyobb ipari katasztrófája: Csernobil, a Mexokói-öböl eltörpülnek mellette. A fémszennyezettség olyan mértékű, hogy 70 kilométeres körzetben nem élnek meg a fák, a permafroszt évenkénti megolvadása miatt pedig minden évben tönkremegy a közműhálózat. A Föld leggazdagabb nyersanyaglelőhelye felett épült település viszont milliárdokat termel.bungle | 2016.01.04. 11:21:08http://24.hu/elet-stilus/2015/12/30/a-foldi-pokol-norilszk-a-vilag-legelhetetlenebb-nagyvarosa/

Hiába na. Nehéz leszokni róla...
csaty | 2011.05.18. 21:47:38Az utolsó szál cigim vazze...nem adom(csövesek...)!!!









