
Néha megéri
lustánaktürelmesnek lenni! ;)AVIREX | 2014.05.09. 05:46:38Ma ilyesit álmodtam, csak 1 hal a vízben nyújtotta így ki a nyelvét a kisebb halak felé és húzta magához őket :D
„A szüleim azt akarták, hogy orvos legyek, de én varázsló lettem.”
vadonka | 2014.04.28. 07:24:16Persze, hogy onnan, valahova el kellett dugja. De akkor is ügyes mert nem látszik, hogy annyi cucc lenne a kabát alatt és, hogy onnan veszi elő. Azért a végén a csajszit nehéz megmagyarázni honnan került oda :)

Legyetek hősök, üzeni a világhírű pszichológus a magyaroknak
Tízből nyolc ember nem hiszi Magyarországon, hogy bárki is segítene rajta, ha rászorulna. Skatulyázunk, a csoportban bízunk, és nem magunkban. Új mozgalom szeretné megváltoztatni a legendásan negatív magyar hozzáállást Philip Zimbardo módszereivel.cila | 2014.04.19. 10:19:14Vagysz s leszel ha elteszel s mégtöbb léssz, ha elveszel

Félelmetes ellenfél volt, de sikerült legyőznie... :D
PabY | 2014.03.29. 11:39:53Jaj de bírom a boxereket :) nekem is az van. Amúgy meg pont ő fújta el mindig ahogy szuszogott :D

Tegnap elindult az Auroracoin. Ez egy izlandi bitcoin klón, ebben is 21 millió a plafon, de az első blokkban legyártották a felét, azaz 10,5 millió auroracoint. Ezt a 10,5 millió auroracoint az izlandiak között osztják szét, egy főre 31,8 auroracoin jut, mától fogva 1 év alatt, annak, aki kéri. Csak izlandiak kaphatják, izlandi elektronikus ID-val. Egy év múlva a maradékot megsemmisítik. A rendszer üzemeltetésében bárki részt vehet, ugyanúgy van jutalmazva mint a bitcoinnál, jelenleg 25 auroracoin egy blokk legyártása.
Jelenleg 10-15$ között mozog egy AUR (auroracoin), azaz kb. 100e Ft értéket osztanak szét most Izlandon. A postképre kattintva látható, hány %-ot osztottak ki eddig.
Historikus árfolyam.
Milyen jövőt tippeltek neki? Vennétek? Milyen mozgást tippeltek a következő 1 évre?justil | 2014.03.28. 15:50:10Persze, de ezt mondom én is. Nekem nagyon szimpatikus, amit az izlandiak csinálnak/csináltak az elmúlt 5-6 évben, de nekik azért eléggé mások a körülményeik. Ettől függetlenül azt hiszem, hogy mentalitásban is jócskán megelőznek minket.

Ha jóból is megárt a sok, akkor legyen rövid! :)

Egy elkispolgáriasodott szovjet ünnep
A nőnapot Sztálin tette hivatalos ünneppé, hogy aztán rögtön burzsoá-ellenes állami ideológia legyen belőle. Ehhez képest kész csoda, hogy most világszerte megtartják, sőt, van ahol szabadnap is. Hős anyák, brigádbulik beatzenével, suksük és ajándék fakanál: egy kitalált ünnep fejlődéstörténete. De miért éppen március nyolc?Ravennë | 2014.03.09. 19:41:25Semmi... csak gondoltam megosztom mi a véleménye egy transzvesztitának a nőnapról. :D

„Aludnék, légyszi billentsd már ki a lámpát!”
palinkaman | 2014.02.27. 15:11:05Ilyet én is csinálni fogok. :)

„Az iskola legfőbb célja, hogy egyetlen megdönthetetlen tanulságot verjen a diákba, mégpedig, hogy bármennyit is készüljön, mindig az iskola jóindulatára van utalva. A tananyag spektruma olyan széles, hogy csakis a tanár szándékán múlik, mit és mennyit követel meg belőle...
A magyar oktatás arra nevel bennünket, hogy az ilyen helyzetekben úgy járunk a legjobban, ha lehajtjuk a fejünket, és behódolunk. Mert a tanárnak, a hivatalnak és a rendőrnek mindig igaza van. Ha pedig nincs, akkor majd olyan helyzetet teremt, hogy az legyen”cila | 2014.02.26. 13:34:33Bizony. Hovatovább csak a NagyGugli fogja tudni (ha nem hekkelik meg Őt is), mikor melyik Attilát temették 453-ban vagy 1937-ben. De kit érdekel (hány embert, %-ban)? Olvasom az álláshírdetéseket. "Felveszünk ... 5 év gyakorlattal".
Honnan az 5 év gyakorlat? Már nehogy az alkalmazó fizesse meg a tandíjat is! vagy mifenét.

A boldog házasság titka a házasságtörés?
Egyes szakemberek szerint a boldog házasság titka az, ha néha másokkal is lefekszünk. Kutatások kimutatták, hogy a házastársától a legtöbb ember egyre inkább azt kívánja, hogy egyben a legjobb barátja, a tanácsadója, sőt lelki gondozója is legyen, ám eközben egyre kevesebb időt töltenek egymással, aminek következtében a mai házasságok többsége rosszabb, mint valaha.
+ bonus cikk a témában: Ha már félrelépsz, legalább csináld jól









