
Motor - motor hopp-hopp másik mocin ugrál
makkasz1 | 2018.05.24. 17:01:34Pumpa-pumpa hopp hopp más idegén ugrál :D
A '79-es diszkótánc világbajnokság mai szemmel nézve már picit ciki
kakucsi | 2018.03.22. 21:19:29Ott a pont. A ruhák tényleg gagyik, de a tánc és a zene az király. A karatés fószer pedig nagyon ott van.

11 másodperc
Ilyen gyorsan világbajnoki bokszmeccs még nem zajlott le.Tomi Demo | 2017.11.27. 12:02:15Ha azt hiszed, hogy egy ember kiütéséhez hatalmas erő kell, akkor rosszul gondolod.
Csak akkorát kell ütni, hogy a fej elmozdulásának gyorsulását ne tudja követni az agy. És akkor megtörténik a kiütés. Ezért ütnek állra, vagy állkapocs alsó részére, mert úgy mozdul el a fej legkönnyebben.

Szétnézhetsz a budapesti vizes vb ugrótornya tetejéről

Eddig nem tudtam, de skót dudán úgy is lehet játszani, hogy az nem egy döglődő macska hangját adja
Mondjuk az is új volt, hogy dudálásból van világbajnokság.hawkeye | 2016.08.17. 08:30:33
Alan barátomékat meghívták egy echte magyar lagziba. Ő megával hozta a dudáját is, s mintegy fél órát játszott rajta éjszaka a násznépnek.
Hihetetlen jó teljesítmény volt tőle, mert még csak meg se kergette a turbófolkhoz szokott vendégsereg...

Ilyen az, amikor a nyugdíjasnak álcázott háromszoros rali-világbajnok, Petter Solberg Mercedes-szerelőket szívat :)
Nusihusi | 2016.01.26. 01:32:41Gyors nadrágcsere:D
„Nem értem a magyar sportújságírás etikáját, de még-inkább nem a szerkesztő „címjóváhagyó” beleegyezését, hogy egy cikk Cseh László világbajnoki győzelme után így, ilyen címmel megjelenhetett?
Bocsánat, de ki nem sz@rja le az amerikai bajnokságot, amin a krém ott sincs, így pszichikai nyomás a nulla felé konvergál, míg Cseh Lacinál egy országot képviselve, nagy lelki nyomással terhelve nyeri meg a világbajnoki címet, s veri meg az egész - közöttük amerikai - mezőnyt!
Miért kell ezt a mindenképp' például szolgáló fiatalembert az örömétől megfosztani ezzel a hatásvadász, harsogó és Lacira nézve lekicsinylő címmel cikket lehozni!??”akarkiisvagyok | 2015.08.18. 11:19:44tegyük most félre, hogy doppingol, meg ezt szed azt szed. eltiltották (ha a hírek igazak) saját hibája miatt. Most hiába futok én is 1 mp-vel jobbat 100m-en mint Bolt otthon a kis atlétikai pályámon, ki nem szarja le? (már de bocsánat) ez is olyan. Ha ő akar lenni a király akkor viselkedjen és ott és akkor mutassa meg hogy neki mekkora van!
nem mellesleg mindenki tudja, hogy az összes sportba amibe USA érdekeltség van tökig tolják szerekkel a sportolókat, de ebbe most ne menjünk bele.

Várom már mikor lesz robot pingpong világbajnokság! ;)
Magyar cikk: Megküzdene egy háromlábú pingpongozó robottal?vbk | 2014.10.10. 13:50:45Nem hiszem, hogy egy csavart labda visszaadása gondot jelentene. Ahogy a tapasztalt játékosok is látják, mikor csavarja meg az ellenfele a labdát; úgy a -robotot vezérlő- számítógép is megbirkózhat vele. A kamera látja, hogy merre mozgott az ellenfél ütője (miközben az beleütött), a labda-ütő súrlódási együttható a labda tömege és a labda tehetetlenségi nyomatéka ismeretében (ezeket meccs előtt be kell vinni a számítógépbe) pontosan tudni fogja a robot, hogy hogyan pörög a labda.

Ha Michael Bay rendezné a világbajnokságot... ;)

Aki lemaradt volna tegnap a brazil-német 1-7 gólos meccsről, annak itt egy 7 másodperces összefoglaló. ;)
bungle | 2014.07.11. 20:45:31www.youtube.com/watch?v=oRValgHDvxE
Lehet nem is olyan hülye az az apuka! ;)









