
Ki hogy szeret home office-ban dolgozni...

Állati home office

Dubajban munkába állt az első robot zsaru
Igaz nem fog még egyelőre konkrétan bűnözőket levadászni, de 2030 elvileg egy egész robotszázad működne. CNN cikk.
Jingle noise ;)
hawkeye | 2014.12.07. 08:06:07Ötletes....
Azért vannak itt érdekes számok a magyar filmek költségvetéséről és bevételeiről...
bungle | 2014.12.23. 09:55:04http://444.hu/2014/12/22/igy-szerepeltek-a-magyar-filmek-az-elmult-negy-evben/

Ustream Budapest Office
.::JunKieEQ::. | 2014.07.22. 11:03:41Barbecue az van a tetőn, de medence az nincs... ide se mennék dolgozni... :DDD

Mindenkinek sok sikert a mai ebédhez ;)

Tűzoltók vs rendőrök
MatyiZeg | 2012.02.15. 09:41:38
Akkor, hogy véletlenül se értsük egymást félre:
Minden tiszteletem azoké az embereké, akik nap, mint nap saját életüket kockáztatják másokért!

Irodai álom meló. ;)
imruska | 2009.11.13. 00:08:18hol vagyok mikor ilyenek történnek...?

Rosszul kezdődött a hétfő az irodában? Vannak ezzel így mások is. ;)
bungle | 2010.03.03. 01:28:18A börtönőrök élete sem egyszerű. ;)
http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103231









