
Így is meg lehet emlékezni a halottak napján az elhunyt szeretteinkről

Egy őslelet, amiben a nemrég elhunyt híres boxoló szívatja apró rajongóit

A hölgy a férje hamvait majszolgatja. Nincs ezzel egyedül, pl. Vali néni is így tesz. Ez akkor most kannibalizmus? ;)

Klónoztassa elhunyt kutyáját 29 millióért!
BlueD | 2015.12.29. 15:10:31Nekem az is sántít, hogy ha már kifizettek egy vagyont a klónkutyáért, hogy visszakapják az elpusztult állatot, akkor miért adnak neki másik nevet? Itt egy valag pénz, hogy ugyan olyan legyen, de ne legyen mégsem ugyanolyan... :D

Elvis valóban örök! ;)
Szancso | 2014.03.25. 16:12:17Tudnak él...ööö...halni. :D

A képen látható szomorkodó kutyus Tommy. Gazdája temetése óta részt vesz a templomi szertartásokon várva, hogy szeretett gazdija hátha visszatér.
Hasonló történet Hacsikó-ról, aki elmondások szerint 9 évig várta az állomáson az elhunyt gazdáját.lilaflexninja | 2014.02.24. 12:25:55Semmi gond, majd szólok a macskádnak!

Elhunyt az Apple egyik alapítója, elnöke, és az IT ipar egy legendás vezetője. 56 évet élt. R.I.P. Steve :(
Egyik legemlékezetesebb és leginspirálóbb beszéde, melyet 2005-ben a Stanford Egyetem hallgatóinak adott elő:
Egy ilyen támadástól azt hiszem felállt a pikkely a halacskák hátán. ;)
A szívrohamban elhunytakat a partiőrség takarítja el. :)brier | 2011.03.10. 09:55:21a madárka meg nem tud választani közülük??? kis telhetetlen XD
Ez most vagy egy OKJ-s kátyúzó tanfolyam gyakorlati oktatása, vagy az egyik elhunyt kolléga földi maradványainak végső nyugalomra helyezése. Egy biztos, elég magas az egy lapátolóra jutó drukkerek száma. :DRT/TURBO | 2011.02.04. 08:19:40De azt bődületes mennyiségben!

E-Sírok (mindjárt én is) - hogy lájkolhasd az elhunytakat (?)
lb7 | 2010.11.12. 12:21:25morbid...?










Ez, megérintette, ezt megyűrűzték, ez "fuck"-ot mutatott, ez kipiszkálta. Az ötödik, hopp megette.