
Csak tippelek, de szerintem nincs túl sok barátjuk

Nagy bátorságra vall, ha úgy utánzol valakit, hogy ott van melletted

Nekik kifejezetten nem ajánlott az eszközhasználat

A srác kicsit megizzasztja a vezetés oktatókat

Ha a szolgálatból majd kiöregednek, akkor is lesz miből megélni

Az ember már egy pohár vizet sem tud nyugodtan meginni

Ti is szoktatok énekelgetni az auóban?

Hát ez elúszott...

Szoboszlai és a Liverpool! Előre meg volt tervezve?

Amiért érdemes gyorsétterembe járni
Opera a Mekiben









