
Volt már itt egy kanyar, amit nem nagyon tudtak bevenni a rally versenyzők, de most egy újabb kanyar fogott ki rajtuk. :D
Schabee | 2008.05.10. 14:59:51a fickó a legjobb aki végig jajong :D
A dj robot ( amit nem nagyon kommentáltatok :P) után a festo bemutatja, az Air Jelly névre keresztelt lebegő izéjét. Bár nem tudom mire jó, de egész jól néz ki. :)
Hivatalos oldal!Purple | 2008.05.04. 22:02:52hűha téged akkor az nagyon kiborított úgy látom :DD

Koalamackók :]
mekszamnojz | 2008.08.18. 15:35:10AHAHAAH :D nem is az volt, hanem hogy olyan mint a mazsola!! :) :PPPP

OH MY GOD... de szó szerint! :D
Ha esetleg valakinek mégis nagyon tetszene (amit kétlek), itt az oldaluk.Schabee | 2008.05.09. 15:45:54most mi van???
én ezt nem bírtam tovább 20 mpnél

A biciklizéstől jobb lesz a szex - ezzel a gondolattal kampányol a kormány a bicikli mellett.
Bécsben ötször annyi bicikliút van, mint Budapesten, de a kormány szerint nem csak útból van kevés, kevés a kerékpáros is. Ezért akart a minisztérium - ahogy fogalmaztak - "ütős, figyelemfelkeltő kampányt". A Gazdasági Minisztérium szóvivője azt mondta, nemcsak azzal foglalkoznak, hogy több út épüljön, több biciklis is kell. Erről szól a mostani kampány, amiért a minisztérium 3,2 millió forintot fizetett.Schabee | 2008.05.09. 15:12:21hát ez állat XDXDXDXD

Adolf Hitler versenyautója - egy Audi, ami 485 lóerős és kb. 300 km/h-ra is képes volt!
Schabee | 2008.05.09. 15:08:11pfff király

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Monodon monoceros vagy ismertebb nevén a narvál, ami az emlősök osztályában a cetek rendjéhez, ezen belül a narválfélék vagy fehérdelfinfélék családjához tartozó Monodon két faja közül az egyik (a másik a beluga).
A faj érdekessége hogy a hímek agyara 2-3 méter hosszúra is megnőhet, és még senki nem tudja, hogy mire való igazán...szabina666 | 2010.01.07. 18:40:00Találtam egy oldalt a cetekről.Nem rossz:): a lényeg benn van
http://www.cetek.freeweb.hu/

A gyerekek látnak mindent. És valószínű, hogy amit lát, azt teszi!
Butapraszt | 2008.04.22. 12:38:18magamraismertem!
Hát akkor büntessünk ma egy francia számmal, aminek inkább a klippje büntet, a zene még egész elviselhető... remélem ez fog járni minden kedves kis Izélő fejében!csicsilla | 2008.04.18. 08:13:55ugye? engem is a fejek fogtak meg elsöre...mint valami dinogyik olyan a sràc...a zenèhez annyit hogy volt ott rosszabb is de azt màr nem mertem beküldeni...:$

Reklám, amit nem vett be a
románokcsehek (miért nem figyelsz, petyamester? :)) gyomra. De miért? :DBelkar | 2008.04.18. 16:25:48hát ez elég **** eddig azt hittem a magyar reklámok ****ok de mostmár tudom hogy a csehek még rosszabbak :)









