
Szemétszállító személygépkocsik ;)
qukac | 2007.06.04. 13:21:28Nálunk most van lomtalanítás a faluban, pár hyperpigmentált embertársunk autója is így néz ki..
Szemét egy PC ez...
bandee1219 | 2007.10.20. 17:23:39(Remélem, nem gond, hogy megint egy régebbi posthoz írok, de nem én kezdtem, csak tessék csak megnézni!)
Az! Komolyan meg van csinálva, kicsi (Barbone szerű), még ha a kuka már készen is volt, mert nem hiszem, hogy ő csinálta.









