
A legújabb okosóra ;)
És egy olyan, amiben még TV is volt - 1982-ben!lilaflexninja | 2014.09.16. 11:33:41Azért ez a tévés nagyon komoly, mi meg még pár évvel később is a hétzenés kvarcóráért voltunk oda!
A bicikliút után itt a mobilozósáv - mi lesz a következő, a részegeknek a kanyargós út? ;)
FatSnakeFoot | 2014.09.15. 13:59:25Egyszer már volt téma:
http://www.ize.hu/click.php?id=28335&url=http%3A%2F%2Fpopupcity.net%2Fsmartphone-zombies-please-stay-out-of-the-fast-lane%2F

Eddzen keményen, és töltse izzadtságával a telefonját!

Megkezdődött a gyűjtögetés télre. ;)

Apple matricát ragasztottak egy filléres Casio óra hátlapjára, majd a Hollywood Boulevard-on úgy mutogatták, mintha az lenne az Apple még be nem mutatott okosórája az iTime. Szőke nő a végén... :D
Szerintetek megrendezett vagy tényleg ennyire hülyék egyesek? ;)lilaflexninja | 2014.07.28. 08:15:23De min csodálkozunk, amikor boldog boldogtalan iphone-t vesz, max. blackberryt. Ha kell, ha nem.
Think different! http://cdn.themetapicture.com/media/funny-college-class-Macs-Acer.jpg

x.pose, a hordható szobor-ruha
Ravennë | 2014.06.20. 16:19:12Kér valakitől segítséget facebook-on.

Budapestre tart az Uber, a taxisok rémálma
Európa-szerte tüntetnek a taxisok, utakat zárnak le, megbénítják a közlekedést. Mindezt egy okostelefonos applikáció, az Uber miatt, ami pár hete kapott 500 millió dolláros tőjeinjekciót, így a cég a világ legértékesebb startupja, 12 milliárd dollárra teszik a teljes értékét.
Egy nemrég indult magyar alkalmazás: iTaxik
16, 06, 68, 88, x, 98.
Helyettesítsd be a hiányzó számot!Na? Okosabb vagy-e mint egy kínai alsós? ;)közlegény | 2014.06.10. 21:37:19különben is ezek zongorabillentyűk, meg miért háttal állt be ? :)))

Sok okos gyerekért járjon több nyugdíj
A nyugdíjrendszer reformját javasolja a kormánynak és az Országgyűlésnek a Népesedési Kerekasztal. A testület által kidolgozott koncepció szerint a nyugdíjszámításnál figyelembe kellene venni a gyermeknevelésre fordított erőfeszítéseket, a felnevelt gyermekek számát és iskolázottságát is.justil | 2014.06.04. 22:50:54Baszki, a tanulást nem azzal kellene vonzóvá tenni, hogy majd apu/anyu több nyugdíjat kap x év múlva. A tanulást a tanuló számára kell vonzóvá tenni, méghozzá azzal, hogy lássa: aki jól tanul, később jól tud keresni. Ennek most az ellenkezője folyik az országban, ezért is vándorol ki a fiatalok nagy része külföldre, és ezért nem érdekli őket a tanulás. Mert azt látják, hogy vagy tanulnak keményen, és ugyanúgy csórók maradnak, vagy lelécelnek, és akkor meg diploma nélkül is több-kevébé jól tudnak élni.
Meg ez, hogy "a felnevelt gyermekek számát és iskolázottságát is"...ebből megint az lesz, hogy a mondat második fele "elfelejtődik", és gyakorlatilag átlényegül a dolog azzá, hogy még jobban támogatjuk a megélhetési gyermekválallást.
Jó nagy hülyeség ez, már ne is haragudjatok.

Intelligens ajtó, még a madaraknak is kinyílik... ;)
SilAsh | 2014.05.28. 14:39:54Ez a jómadaraknak is kinyílik? ;)









