
Nehéz darabot játszik... :)

Félreértésből kihúzta az összes fogát a fogorvos
Christopher Crist (21) három fogát szerette volna kihúzatni az indianapolisi Lenyűgöző Családi Fogászatnál (Amazing Family Dental). Az autista fiú családja elmondta, hogy előtte megtanították Christophernek, hogy mit kell mondania a fogorvosnál, milyen instrukciókat kell adnia. A fiatal férfi azt mondta, hogy akkor történt a félreértés, amikor már megkapta a fájdalomcsillapító pirulákat. Ezektől furcsán érezte magát, és nehezen fejezte ki, mit is szeretne.
Angol cikk
Magyar cikk7sleeper | 2013.04.22. 20:53:47az a dobogókői nagyon kemény :-DD

Miami Dolphins Cheeleaders vs US Troops
Ilyen csajok után nehéz a dolga a katonának... :)Purple | 2013.03.26. 05:35:18Cukik. :DD

Igaz tények a koboldmakiról :D
Pl.: „Talán elkerülte a figyelmeteket, milyen bazi nagy szemei vannak. Egyenként is nehezebbek, mint az agya. Ez a magyarázat arra, miért nem talált még fel semmit.”bungle | 2013.11.14. 21:00:37csongo88 küldte:
True Facts About The Mantis
www.youtube.com/watch?v=0aSCPmabRpM

Szenvedélyes párok
Azt hinnénk, hogy akinek különleges, már-már visszatetsző hobbija van, az nehezen talál partnert magának szenvedélye kiéléséhez. Vagy mégsem? A "fruitáriánus" Aloma Shamanatrix sikerrel vette rá párját a nagyvárosi kukákban talált romlott gyümölcsök fogyasztására; az ebrajongó Liliane olyan szerencsés, hogy barátja, Jen hajlandó emberi kutyusként pórázvégen sétálni vele a parkban; Jessie párja feltűnésmentesen távozik, mialatt élete szerelme prostituálként más férfit kényeztet; Matt pedig boldog, hogy Casey osztozik vele a testre feszülő ruhák iránti rajongásában.7sleeper | 2013.01.28. 00:09:56így továbbnézve - változatlanul ő az. mikor leprüszkölte a Kraken..

Megunta az angolul makogó magyarokat Hoffmann Rózsa
Jelentősen átvariálná az iskolai nyelvoktatást az oktatási államtitkárság nyelvoktatási stratégiája. Az angol helyett a német lenne az első nyelv, mert az államtitkárság szerint az nehezebb, és így jobban felkészít további nyelvek megtanulására. A diákokat kétévente felmérőre köteleznék, hogy tényleg megtanuljanak más nyelveken, 2017-től pedig csak nyelvvizsgával lehet majd felvételizni.zeshka | 2012.11.09. 22:48:22No mégsem olyan kicsi az a világ. Ezek szerint biztosan voltak mindenütt.)) Rönk vár? Maci szobor? Egyik se volt :-/ Most már tudom miért utáltam bejárni =)

Kutyát szült az oroszlán. Szerencsére mindketten jól vannak! :)
Nusihusi | 2012.10.08. 02:08:28És a köszönet hol marad?:)

Minden kezdet nehéz
Nusihusi | 2012.09.19. 23:46:29A postkép ütős:)

A szörfoktatók nehéz élete
Nope | 2012.08.07. 00:35:47Neked jól esik ... neki jól áll ... ;D
Szar meló ez valóban ... :D

Majdnem kanizsai bútorbetegsége lett: sz(n)ékrepedés ;)
Bogi22 | 2012.07.23. 18:51:13Hahahaha :D kacag a májam!! :)










Emlékszem, '86-ban a szüleim egy kisebb vagyont fizettek 4 embernek, hogy a negyedikre felvigyenek egy hasonló acéltőkés zongorát.