
Amikor megnéztem a videót, csak ez jutott eszembe: hehehehehehehehehe...
makkos | 2013.07.25. 11:21:09Jah igen, szabályosan előzök egy sor, és valaki ott terem a seggemben. Jobbról előzgeti a népet és nem tartja be a sebbességkorlátot, sem a követési távolságot. Biztos én vagyok a hibás, mert ő nem tud haladni. Majd kihúzódok ha a másik szabálytalan közlekedése miatt nem kell lassítanom. És ne mondja senki, hogy sietett, mert megállni azt volt ideje... :)
Mai bünti: Ola Ray - Remember (Tribute to Michael Jackson)

A képen látható személyek épp szabálysértést követnek el. Kitalálod, mi az? ;)
AVIREX | 2013.07.15. 19:36:05De a bódultság az szemmel látható :D

Szecsődi KaRihanna
Élien | 2013.07.02. 20:11:06Az a lényeg, hogy az anyja büszke rá...

Megszűnt a Google Reader... Kinyitottak a trafikok... Hétfő van... és még ez is!
Nusihusi | 2013.07.06. 23:32:28Közeleg a világvége:P

Fekete Pákó - Paco Jambo
„Ezen a nyáron ez lesz a kedvenc dalom!”Falcon-HUF | 2013.07.03. 13:38:18Vidámmá tette a napomat :)

Nyár van...
Gamedog | 2013.06.22. 10:29:03Hogy a cápa harapná le a fa..át, már ha van neki olyan.

Johnny Gold pozitív üzenete, hogy jól induljon a hetetek... ;)
Nusihusi | 2013.06.11. 14:38:28Emiatt a videó miatt inkább nőni fog a drogosok száma:D

Ezzel a klippel búcsúzik 2013 poptehetsége: D4NNY - Goodbye
Aszka | 2013.06.07. 01:02:45Én is szeretlek, mint ismeretlen jóbarát :D
Sértés helyett fogadd el, hogy nem vagyunk egyformák, tesó! :D

Táncojj! ;)
Himbeer | 2013.05.31. 00:08:56Néha azért a csajra rájött az epilepszia.









