
Riszálom úgy is úgy is... Mékszámnak soxeretettel, mert szereti a táncos előadásokat! :D
(Re-Peet, azt láttad, ez melyik videóra volt egy válasz? :))wtf | 2009.02.04. 16:39:48Big Girl Remix: http://www.youtube.com/watch?v=7uuxQFEOzcc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7uuxQFEOzcc
Bundesliga divatbemutató zenés, táncos előadásban a hetvenes évekből :D
Kampec | 2008.11.09. 15:19:17nem is a divaton (bár az se semmi) , de ahogy bemutatták és akárhányszor mutatták róluk az összképet...
...azt hittem összeesek a röhögéstől XDXDXD

"Star Wars" - Corey Vidal acapella előadása John Williams tiszteletére.
pipi8607 | 2008.11.06. 19:39:35Osztódással szaporodik a srác... XD

Vadon János - A leánykérés
Az egykori Mennyi? 30! talán legbetegebb előadása.|-=O=-| | 2008.10.29. 12:34:01Az a gáz, hogy ez így előadva sem az... :D

Bencze Imre: Édes, Ékes Apanyelvünk (Sinkovits Imre előadásában - 1987, III. Humorfesztivál)
pepeti | 2008.09.25. 22:23:30Hehe ezt mi tanultuk Műsorvez. beszéd a médiában c. tantárgy keretein belül. :D Nagyon jó!

Feldmár András - Van élet a halál előtt?

Egy kis érdekesség: A Mojszejev-féle előadásmód a breakdance gyökere? :DD
(Valójában egyre inkább bizonyossá válik, hogy a világban orosznak ismert bravúros stílusú tánc nem más, mint a magyar hajdútánc).
"A források hangsúlyozzák a tánc szilaj, dobogós jellegét (toborzók), kiemelik szinte AKROBATIKUS UGRÓ ÉS GUGGOLÓ, FÖLDHÖZ LAPULÓ FIGURÁIT, s a táncot kísérő karjátékról, valamint ritmikus kiáltásokról is tesznek említést."
Kieg.: A leírások szerint kora egyik legjobb hajdútáncosa Balassi Bálint volt.loloppo | 2008.05.23. 19:39:10Oké, meg van bocsájtva :)
Kreatívság meg korretság meg minden. Szerintem nagyon el van találva a videó.
Nincs témázás részemről, úgyhogy nincs tevékenység befejezése. Meg amúgy is lopott cucc :)
Ajánlom magamat :D
Az 5 éves dél-koreai kislány, Yoo Ye Eun születése óta vak, és ugyan nem tökéletes a zongorajátéka (soha nem vett zongoraleckéket, magától tanult meg hallás után játszani), az előadás megragadó.r3clbull | 2008.04.10. 16:05:11egyébként a film (Ray) is elég vagány...nekem nagyon tetszik

Átszellemült dobolás - köszönjük, koreai dobos!
Gömböc: már a Harvard Egyetemen is a tananyag részét képezi a a kivételes magyar találmány, de előadásokat tartottak róla a Cambridge-i és a Princetoni Egyetemen, a New York Times pedig a világ 70 legérdekesebb találmánya közé sorolta.bungle | 2012.06.02. 12:28:05Gömböc reloaded: egyszerűbb lett a magyar találmány
http://hvg.hu/Tudomany/20120602_triat_talalmany









