
Amikor értelmet nyer a "sörhas". ;)
BlackHawk | 2008.06.25. 22:28:37ebben csempészik a sört a meccsekre XD nem az a lényege te állat. hanemez.:D
Vicces magyar zenekarnevek - ha van olyan bolond nevű banda, ami nincs a listában, beírhatnátok a kommentekbe, de akár azt is, ha van valami jó ötletetek egy új együttes nevéhez. :)
bungle: én ezeket az "érdekes" zenekarokat nem találtam a listában:
Gyermekláncfűrész
Jenőke holnap három éves
Jürgen és a fasírt
Lóg a ritmus
Mohó Sapiens
No de Jenő, halat késsel?
Öreg halász és a Fender
Palackozott disznósajt
Punk Panther
Spontán vetélés
Szőrös húsleves
Tarajos undormány
The pertő
Váratlan erekcióPiucca | 2009.08.31. 19:24:05The Pertő együttes
1970-71 (Orosháza)
Szólógitár-ének: Sólymos Sándor (Édesapám - az együttes nevének szellemi tulajdonosa - copyright)
Ritmusgitár-ének: Nagy Ernő
Basszusgitár-ének: Rubin Gábor
Keyboard: Balogh Balázs
Dob: Jámbor András
Ma már nemcsak napozni lehet Berlinben a Spree folyó partján, de úszni is, méghozzá egy úgynevezett Badeschiff-ben. Az ötlet nagyon egyszerű: egy 32x8 méter alapterületű uszályt alakítottak át uszodává, belülről kicsempézték, és vagy 400 000 liter vizet öntöttek belé. Az uszoda feszített víztükre alig van magasabban a folyó vízszintjénél, így az élmény teljesen olyan, mintha a folyóban úszna az ember. Amikor hidegre fordul az idő, fedett uszodaként és szaunaként üzemel.Chamy | 2008.06.22. 11:40:26Én azt néztem, hogy egyetlen medence van csak, ami nincs is zsúfolásig, viszont rengeteg az ember a "parton". Miért?
Csak a látványért jöttek? úszni nem akarnak?
Vagy meg van határozva, hogy max hányan lehetnek benne?
Ugyanis a medence mellett sem úszkál sehol senki!

AXE Angels - The Lion Sleeps Tonight
Errtu | 2008.06.21. 15:20:38tudod... ;) [a klasszikus]

Ilyen, amikor az építész nem nagyon tud egyenes vonalat rajzolni? ;)
zoleecool | 2008.06.19. 23:52:47Nekem még 2 pohár bor után sem mozognak. Te mit használsz? :D
Öt éves a világ legfiatalabb tetoválóművésze. Emilie Darrigade egy szépen kidolgozott méhecskét és egy babérkoszorút színezett ki apja alkarjára egy neves tetoválószalonban. A kislány egyébként már a következő mintát is megrajzolta, amit tetoválni akar - egy lángoló koponyát.three.d | 2008.06.18. 19:52:46Ekkora hülyeséget is rég hallottam. Gondolom te csak képen láttál még tetoválást azért hasonlítod a 3 évesek kifestőkönyvéhez!
Egy mesterséges szigeten felépített repülőtér Japánban, amit egy 3 km hosszú híd köt össze a kontinenssel. 20 millió dollárba került, de azt mondják a bolondnak is megérné felépíteni egy ilyet, nem hogy nekik. :)Maccoyi | 2008.06.18. 22:39:13Kikaptak....nem kicsit.

picike autó
Tipikus példája, hogyan ne küldjünk postot. Beírja, hogy "picike autó" a post szövegbe is, meg a címkékbe is. Ennyi? Ez aztán nagyon sokat mond, gratulálok. Később, ha valaki be akarja küldeni a Smera Lumeneo elektromos autót, de előtte megnézi, volt-e már itt, rá se talál, mivel nem szerepel se a smera, se a lumeneo, se az elektromos szó se a postban, se a címkékben. Jó lenne már, ha minden beküldő felfogná, egy videót, linket bárki tud találni, abban attól még semmi érdekes vagy hasznos nincs... Talán ha írnátok legalább valami minimális információt arról, mi is az, amiről a post szól, akkor nem csak elrettentő példának kerülne ki, mint ez.eNMi | 2008.06.12. 22:55:12a kényelmes, egésznap a gépelőttülős, semmitsemcsinálós melómnak sajna vége :( mostmár gyakorlatilag is dolgozom :( ezért vagyok csak igen ritkán (nehezen megy a koránkelés :) ). de lessz ez még igy se! :)

Lisa, a tökéletes nő (?). ;)
Hűséges, intelligens (130 az IQ-ja). Főz (abból ami a hűtőben van), bevásárol, házimunkát végez, megmasszíroz, sakkozik és videójátékokat játszik, állítólag az ágyban is jó, öltözteti és feltölti magát. Mert hogy ő robot. :)
A férfi verzió állítólag hamarosan érkezik - addig itt vagyok én. :D
alphadog | 2008.06.18. 19:12:11Most szólsz, baszki, mikor már rendeltem kettőt??!!?
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a geoduck (ejtsd: guidák), amely az egyik legrondább minden kagylóféle és tengeri herkentyű között. Súlya a 6 kilót is eléri, húsos nyakát akár egy méterig is kinyújtja - aminek látványa igazán nem mindennapi. Húsa édeskés és lágy. A szusi konyhák mirugainak, vagyis “hatalmas kagylónak” hívják. Megfogásakor legyünk körültekintőek, mert elég veszélyes! :D Ja, és itt az idő, hogy felelevenítsük ezt a kagylót is! ;)









