
Bizonyára tőletek is folyton folyvás megkérdezik, és sosem tudjátok rá a jó választ...
Illetve sosem tudtátok.
Ezidáig.
A "Zu" szócskának többféle jelentése is lehet, ezeket itt találhatjátok meg (Inglis).
De ezek közül szeretném kiemelni ezt a borzalmas római avant-garde punk jazz rock borzalmat, ami valóban kegyetlen a fülnek, és drog nélkül aligha élvezhető, ám egy pillantást megér.
Élvezzétek =)(ezt rád bízom bungle. én betenném heti büntinek, de inkább téged utáljanak miatta :D - errtu)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a titokzatos nevű verőköltő bodobács.
Azaz (nagy levegő...): szabóbogár, botbonák, napféreg, büdöspanna, tűzi poloska, boda bácsi, katóféreg, boda, papbogár, katonabogár, bödecske, fülbemászó, halálfő, Istenbogárkája, kőkiverő, misemondó bogár, vörösbogár, Isten tehene, kozákocska, svájci, napköltő, tűzi rovar. Mind közül a legkifejezőbb az, ami nem túl szalonképes, de a legtöbbször látott tevékenységére utal: b*szóbogár.
Néha rosszalkodik a hársfákon. Egy, a NASA által készített szupertitkos felvétel a mindennapi dolgairól:
És még egy idézet: "... a hím másfél órán át gyakott egy nőstényt. Néhány perc után egy másikat 15 perc alatt intézett el. Gyorsan regenerálódott és még megpróbált meghágni egy lárvát" (Winkler Róbert: Nagyvárosi természetbúvár) nagyon korrekt kis könyv, javaslom!
Micsoda erkölcsök! :DDDhe | 2008.07.13. 17:38:13nálunk meg tűzbogár...

Sörös dolgok, sörös ügyek, sörös embereknek, sörgyűjtőknek.
(természetesen kottának ajánlva)buddha | 2008.07.11. 17:28:56mert jó a szemed. látod a dolgok lényegét.

Nem szúr, amikor szúrnak? :D
olcsibacsi | 2008.07.21. 23:57:42Szegény süni hogy kikészül már a végére :( azért én sajnálom....mindig a nőstények a hibásak mert többet és többet akarnak :P

Ámérikából jelentjük: hőn szeretett tacskója lerágta a gazdi nagylábujját, amíg az aludt.
nemvágoom | 2008.07.10. 11:17:39Reggel pillanatai amikor a reggeli kávét iszogatva ülsz a karosszékedben és hirtelen észre veszed hogy a nagylábbujjad sehol.Rögtön rájösz mi történt a kedvenc hőn szerettet tacskód lerágta azt.Kicsit ájuldozol a történtek miatt.Majd leszidod a tacsit hogy:A GAZDI LÁBÁT TÖBBET NEM RÁGJUK MEG ROSSZ TACSI!!!Majd bemész a korházba ahol ellátnak.

Ami már nekem is sok a japánoktól: transzvesztita szavazós showműsor thai és japán versenyzőkkel... :S
kKNd | 2008.07.02. 15:11:31Nem értitek a lényegét... Annyi a műsor, hogy japán színészek (jobb oldaliak) megpróbálnak versenyezni a thai transzfesztitákkal, hogy operálás meg buzulás nélkül, jobb csajnak öltöznek, meg sminkelik magukat. Mondjuk az utsónak nem igazán sikerült. XD
Névadó pályázat: nevezzük el Derill cicáját! :)
A kisszisza pedig büszke tulajdonosa lessz annak a névnek, amit a legtöbben jónak gondolunk! :) A cica kislány. :)
(vöri, zsörmi, zsömle és egyéb fantáziátlan kommentekért 1 sör a büntetés, amit a közös Izé sörraktárba teszünk!)Derill | 2009.08.26. 21:45:01ha valami lesz, akkor az egy videó lesz...de annak senki sem fog örülni :S

Képrejtvény: mi van a bácsi szájában? ;)
Megoldás (jelöld ki a szöveget):
a bácsi szájában egy Didjibodhrán nevű hibrid hangszer van, ami az ír bodhrán nevű ütős hangszerből és az ausztrál didgeridoo nevű ausztrál fúvóshangszer házasságából "született". A kerámiakeret közé kecskebőr van feszítve. A muzsikus belefúj a rámába, mely megrezegteti a "dob" felütetét, közben a zenész az ujjaival vagy egy kisebb ütővel játszhat a dobon.
Na már ezt is tudjátok, nem haltok meg hülyén. ;)ibor90 | 2008.06.29. 21:32:39aki nagyon nem bír magával és trükközni akar az itt kipróbálhatja hogy hogy néz ki a HTML kódja..ott jáccatok ;)
http://www.hitetlen.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=126&Itemid=60
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a terepszínű pók, normális nevén a viráglakó karolópók a karolópókok családjából. Amint az a fotókon látszik, képesek alkalmazkodni a virág színéhez, szóval jól nézzétek meg ezután ha virághoz nyúltok. ;)Belkar | 2008.06.28. 19:09:43a ragadozónak született egy természetfilm sorozat most nemtom hogy jönnek ide az X kategóriás akciófilmek? :D

Gyakori kérdések és válaszok: amit máshol nem mertél... azt itt felteheted!
Hiánypótló oldal, egyszerre hasznos, humoros, tanulságos és elgondolkodtató...bungle | 2010.06.26. 10:18:32nortx küldte:
URL: http://megkerdezem.hu
Szöveg: "Egy oldal ahol gyakorlatilag bármit megkérdezhetsz! Még a legnagyobb hülyeséget is! :) Névtelen! Jó a társaság nézzetek be ti is!"










www.myspace.com/hunabku