
Ha már nem akarsz felkelni a gép elöl, hogy kimenj kajáért: mobilkonyha, ami befér a számítógépasztal alá!
Cromex | 2008.09.28. 20:19:30Amúgy az a legrosszabb az egészben, hogy ahogy megláttam az üdítőt benne, rögtön megszomjaztam, viszont semmi kedvem kimozdulni, és nem is fogok :D
Egy két órás előzetes kedvéért november 23-án visszatér Jack Bauer CTU ügynök, hogy aztán 2009. januárjában 24 epizódon keresztül próbálja felgöngyölíteni aktuális küldetését. Itt a 24: Redemtion első kedvcsinálója, amit megfejeltünk egy hét perces The Day the Earth Stood Still videóval.
Wald | 2008.09.22. 15:07:11szerencsére nálam kimaradtak ezek szemét sorozatok.A legjobbak a: waczak szállo, feketevipera, benny hill, columbo, ennyi :D

Amit ma megehetsz, ne halaszd holnapra! :D
Chamy | 2008.09.26. 21:02:14Az én első hörim megszökött. Anyum kivitte sétálni, és nem figyelt rá. :D

Az igazi Bambi és Toppancs. :)
És egy idézet az eredeti meséből, amit sok ember megtanulhatna:
"Ha nem tudsz egy jó szót szólni, akkor inkább ne mondj semmit."bungle | 2011.07.24. 13:53:36A fenti videót már úgyis törölték, itt van helyette egy újabb Bambi és Toppancs:
www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106891 :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a medveállatka (Tardigrada). Jól ismert arról, hogy gyakorlatilag elpusztíthatatlan, hihetetlen túlélő, a Himalája 6000 m-es csúcsai fölött vagy a tengerek 4000 m-nél is mélyebb területein éppúgy megtalálhatók, mint a sarkvidékeken. És amiért épp aktuális a post: az Európai Űrügynökség kísérlete szerint a medveállatka az első állat, mely túlélte az űr vákuumát.kotta | 2008.09.15. 22:25:55Ne bonyolítsd túl, elég beletúrni a szőnyegbe vagy az ágyneműbe: minden átlagos háztartásban ott vannak.
Bár ha épp mondjuk vákuumban élsz, a fentiek szerint az se garancia arra h megúsztad őket. :DDD

Azt hiszem, itt fennforog az a bizonyos zabszem, ami nem fér be.. :D
AVIREX | 2008.09.13. 06:24:46hehehe :D najah

"Fogd a nőt és fuss!"
Így is nevezhetnénk azt a futó és akadályversenyt, amit Finnországban rendeztek meg. :)bungle | 2009.03.12. 09:16:01funhight küldte:
http://funsafari.blogspot.com/2009/03/north-american-wife-carrying.html

Bormelltartót minden nőnek!!! (Férfiaknak meg sörhasat, ami szintén itt kapható! ;))
CRaPtRaSH | 2008.08.29. 18:46:08aha... persze hogy nem... bekaphatod dzsánkíbéjbí :D

Amikor a kutyakiképzés rosszul sül el... :D
spider86 | 2008.08.28. 20:24:26ebből is látszik sohase fogadjunk el az asszonytól állatot... főleg olyat ami harapni is tud

A Norvég Királyi Őrség lovagjává ütöttek egy skót pingvint.
Nils Olav, a híres királypingvin a norvég király, ötödik Harald engedélyével mostantól nemcsak kabalája, de vezérezredese is testőrségének. Nils Olav 1970-ben lett először a gárda tiszteletbeli tagja, amikor egy fiatal hadnagy Nils Egelien meglátta az állatkertben, megszerette és őrvezetővé nevezte ki. Az a pingvin a nyolcvanas években meghalt, így a norvégok egy fiatal állatot kiáltottak ki az új Nils Olavnak. A pingvin azóta számos kitüntetést kapott és négy szobrot is emeltek a tiszteletére.godzsy | 2008.08.21. 23:57:24Ez a Batman 126 forgatása... "Pingvin visszatér" alcímmel. xD
deVito hol maradt? :D









