
Találtam egy új fogyókúrás módszert. ;) Tápláld kívülről a gyomrodat! :P
Schabee | 2008.05.09. 14:23:46huhhh ez erős volt... időre van szükségem h feldolgozzam...
Nem kell négy kéz két gitárhoz, ha van egy lábad...
koocos | 2008.04.28. 18:45:57Ehhez nincs, de ha félmillió elég...

Hatékony, gyors fogyókúra...

Tudom, hogy titokban mind egy ilyenre vágytatok... :D
bandee1219 | 2008.04.16. 12:33:05De ez már volt is, nem? Legalábbis linkelve tuti.

Ginebra Fockink - egészségükre!
(a dallam is húzós, de a szöveg az igazi)bigyminyő | 2008.04.16. 17:45:54EZZZZ!!!
Nagyon nagy munka lehetett kitalálni ezt a velős tartalmú szöveget.....:)
Ez reklám?Ha igen mit reklámoz?Igyunk folyóvizet mert az Fockink?........:)
A július 18-án mozikba kerülő Batman: The Dark Knight amolyan előzetes kedvcsinálójaként érkezik a Warner gondozásában a Batman: Gotham Knight című kézzel rajzolt egész estés film, mely kizárólag DVD-n lesz kapható. A július 8-tól kapható mestermű az Animátrix-hoz hasonlóan hat fejezeten keresztül mutatja meg, hogy Bruce Wayne hogyan vált Gotham védangyalává.Digo | 2008.04.18. 17:15:171: jogos.de azt nem tudhattam :D.Attol függetlenül én a Marvel-t jobban szeretem (mondjuk a legutobbi szarságaik eléggé durvák) de a DC nyerne.szerintem.
2: Ha beleszámoljuk a Crisis elötti időket,dkr-t meg ilyenekek kijön százra is :P

Csak hogy ma is legyen macskás poszt...
Orazio, az olasz macs már szerencsére nem kerülhet be a Guinness Rekordok könyvébe, az ui. megszüntette a legnagyobb súlyú házikedvencek kategóriát, miután a legtöbb gazda halálra etette szerencsétlen állatokat. Előtte egy amcsi macsek tartotta a rekordot 18.5 kilóval.Ide kapcsolódik: fogyókúrázó házikedvencek.bungle | 2012.03.29. 13:20:33www.dailymail.co.uk/news/article-2121684/I-lose-ounces-Maverick-22-POUND-moggy-goes-diet.html

Bünti Dániából.
Purple | 2008.04.25. 21:16:32nyugi, ez teljesen normális! nekem az mp3 lejátszómon is rajta van :DD és ez komoly!

Biztos nem kapott gyerekkorában játékvonatot...
kotta | 2008.04.14. 21:14:19miért is?
"A vasutasnak azért jó, mert mindig esz."
Ezt úgyse tudjátok miből van, ezért nincs is díj. :PPPPPPP

Állítólag begyorsulnak a gyerekek a színezőanyagoktól. Szerintetek ő milyen színezőanyagon van?
Purple | 2008.04.13. 19:43:53álmennyezet van, az nem szokott csak úgy hullani a melegtől :D azt ki kell belőle váltani.. :DD szerintem ez valahogy összefügg a témával :O :D









