
Tisztelt nagyérdemű! :)
Engedjétek meg nekem, hogy az ötszázadik postom alkalmából egy teljesen saját posttal "lepjelek" meg benneteket, melynek címet nem adnék, helyette egy kérdést szegeznék felétek, ami a következő:
Mi volt előbb: a fröccsöntött műanyag tojás vagy az idióta villogós zenélő tyúk? ;DMaccoyi | 2010.02.01. 21:02:39Milyen kellemes zenét játszik a csirkénkhez képest. :D
Miért nem megyek olyan vízbe aminek nem csempézett az alja?
HÁT EZÉRT!!!!Tóth József | 2008.11.29. 14:07:11Miért? Ha a fószer hellyett csaj lenne, Te is hagynád... :DDD

Még egy film amiból egy kütyü valósággá vált. Gondolom sokan vannak akik emlékeznek a Különvélemény (Minority Report) című filmre és annak erre a jelenetére.
ebedli | 2008.11.27. 22:33:33nem rossz...nem rossz...nem rossz...

Super Powers (ma már a 3. rövidfilm :))
Erről jut eszembe:
Három feleség, egy aki nem rég ment férjhez, egy aki pár éve már házas, valamint egy aki már 20 éve házasságban él, elhatározzák, hogy feldobják valamivel otthon a szexuális életüket. Abban egyeztek meg, hogy egy kis szado-mazoista módszert alkalmaznak majd és az élmény után beszámolnak az eredményről. Egy hét múlva találkoznak és elmesélik mi történt: A "friss" házasságban élő hölgy azt mondja:
- Párom munkahelyén egy földig érő fekete bőr kabátban jelentem meg, becsuktam az irodája ajtaját, majd amikor ledobtam magamról a szerkót és meglátta, hogy egy fekete bőr bikini van csak rajtam annyira felizgult, hogy az ostort már nem is kellett használnom, vad szeretkezésbe kezdtünk az íróasztalán.
Aki már pár éve házasságban él a következőt mondta:
- Nekem is hasonló élményem volt, a párom miután hazajött munkából, én is fekete bőrszerkóban várva álltam előtte, kettőt rácsaptam a fenekére a bőr ostorral, majd olyat szeretkeztünk, hogy egy második nászútra hívott.
A harmadik, "rutinos" hölgy, némi tétovázás után őszintén bevallotta:
- Rengeteget terveztem. A gyerekeket lepasszoltam a nagyszülőknél.
Parfümös olajfürdőt vettem. Én is beöltöztem a bőrszerkóba, még egy fekete maszkot is fölvettem. Amikor az uram hazajött a munkából lezuttyant a fotelbe, megragadta a TV távirányítóját, majd amikor rámnézett csak annyit mondott: "Hé Batman, mi van vacsorára?"Belkar | 2008.11.18. 15:58:22jó ez a vicc :D
2007-ben ez lett a legjobb magyar rövidfilm. Egy talponálló, két férfi és a mennyeien ízletes szalontüdő. Aztán a végén a csattanó, amit mindenképp érdemes megvárni!Agytumor | 2008.11.22. 21:20:04Fú az első sornál elment a kedvem...
1 kg sertéstüdo és szív vegyesen

Ez csak egy szokásos akció a brands.hu webáruházban, aminek keretében O'neill meg Converse cuccokat vásárolhattok 30-70% kedvezménnyel jövő hét hétfőig.
Ha valakinek nincs regisztrációja, de nagyon szeretne. és nem akar meghívóra várni, akkor csak most csak itt csak nektek http://brands.hu/ize címen biztosítunk lehetőséget a regisztrációra.rubigo | 2009.07.30. 09:40:11már kb. 15x leiratkoztam a Hírlevelükről, de még mindig küldik... És most már másik e-mail címemre is jön... :S

Gyűjtögetés az újkorban. Ti mit gyűjtötök?
(Nekem hatalmas kagylógyűjteményem van, amit csak úgy elszórva a világ tengerpartjain tartok. Talán már láttad is. ;))1up | 2008.11.07. 20:56:41Melyik szerón nyomjátok? Bermuda? Nagy Spíler vok én is! :D

Ami a gyermekkorunkból kimaradt (hál' Istennek)!
"Nagyanyaaa nagyanyaaa lagy az agyaaaaaa..." :Dsajtoscsiga | 2008.11.01. 23:35:41látom te is megfogtad a lényeget :DDD

Játékunkban 1 db Fallout 3 (X360 vagy PS3, választható) játékszoftvert sorsolunk ki, aminek megnyeréséhez nem kell mást tennetek, mint válaszolni két egyszerű kérdésre. A nyereményeket az ÜberKonzol ajánlotta fel.
A válaszok beérkezési határideje: november 12.
Sorsolás és a nyertesek értesítése e-mailben: november 13.
FONTOS!
A nyereményjátékban csakis regisztrált felhasználóink vehetnek részt, ugyanis a megválaszolandó kérdések csak számukra jelennek meg a főoldalon! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata!xboxbuci | 2008.10.30. 17:53:09én is tudom a választ deeeeeeeeeeeeee nem tudom a kérdést !!!!!!!!

Minek lépcsőzzön, amikor csúszva is le lehet jönni rajta? :D
Beni0503 | 2008.10.30. 11:15:20azt én sem hittem volna el









