
Amikor már egy üveg vodka nem elég a kellő hatás eléréséhez és amikor már a pénzünk is elfogyott, jól jön a segítség... :)
B.U.É.K. 2009spidy | 2009.01.03. 12:12:07szarvolt most komojan nagyon kakivolt :(
Benjamin Button különös élete (The Curious Case of Benjamin Button)
Bejamin Button (Brad Pitt) különös körülmények között született - és még különösebb élet jutott neki. Amikor ismeretlen kezek későbbi nevelőszülei küszöbére helyezik pólyáját, egy aggastyán újszülöttet bíznak a sorsra. A fiú csöpp, de nyolcvan éves. Őszen, kopaszon, meggörnyedve jár iskolába, ám ahogy telik az idő, izmai ruganyosabbá, bőre simábbá, arca mosolygósabbá válik. Számára visszafelé járnak az órák. Csak egy barátja van: egy a kislány, aki meglátja a vén ifjoncban a lehetetlen szépségét - és kitart mellette élete végéig. A Benjamin Button különös élete egy lenyűgöző történet egy férfiról, az élet öröméről, a halálról, a megtalált szerelemről, és arról, hogy van ami az időn is túlmutat, és örök..
HD előzetes az apple.com-on.
(a dvdscr már kapható a jobb "torrent boltokban". ;))Ravennë | 2014.01.19. 00:46:55De jó!, nem is tudtam, hogy volt belőle post (véletlen találtam rá). Egyik legkedvesebb film számomra, évente 2-3 alkalommal sort kerítek rá, hogy megnézzem (kizárólag egyedül)... valamiért nagy hatással van rám. :)

JCVD
(Jean Claude Van Damme)
Úgy látszik Van Damme is visszatér, mégpedig egy olyan filmben, amiben saját magát alakítja.
Előzetes:
yushuf | 2008.12.28. 14:02:20a botox jót tett neki
Friss trailerek és teaser videók érkeztek Hollywoodból! Ezúttal újra betekintést kaphatunk a jövő év március végén debütáló Monsters vs. Aliens animációs filmbe, amit a Dreamworks kalapál, továbbá Tim Burton legújabb szuperprodukciójába, a 9!-be, mely olyan neves sztárok közreműködésével készül, mint Elijah Wood, John C. Reilly, Jennifer Connelly, Crispin Glover, Martin Landau és Christopher Plummer. Ezenkívül kaptunk két Terminator: Salvation állóképet is!tikshow | 2008.12.25. 13:34:57te jó isten :D ebbe mi poénok vannak :D

A mai napig vitatott a Torinói lepel (Jézus halotti leple) valódisága.
Ebben a cikkben arról írnak, hogy a legutóbbi vizsgálatok szerint valódi lehet! A postban szereplő oldalon (ami egy pdf fájl) a lepel részletes leírását mutatják be!
Kellemes olvasgatást!Purple | 2009.07.01. 21:24:51változtat valamit, hogy egyáltalán Leonardo keze van a dologban? ez nem róla szól... csak az eljárás kezd bizonyosodni, az elkövető csak feltételezés. mellesleg az is bizonyított, hogy mikor "keletkezett" ez a rongy, és hát nagyon nem krisztus korabeli :D persze, mindenben lehet hinni, csak nem mindegy, hogy valós dolog-e vagy népi mendemonda. :D én a valóst választom... BIZTOS, hogy nem természetfeletti a cucc.

Na, amilyen karácsonyi hangulatban vagyok... egy újabb szép karácsonyi videó. :)
Re-Peet | 2008.12.15. 14:16:36Nincs tüzijáték.. :P

Végre! Nem néz senki hülyének amikor eldudorászod a dalt aminek se a címe se az énekese nem ugrik be! Ide bedúdolod és megkeresi!!
(Midomi az Izén majd' 2 éve...)Éjfélilány | 2008.12.15. 12:19:33nah ezt majd késöbb kipróbálom, nem is tudtam h van ilyen :)

Elkezdtem pakolászni az Anubis játék nyerteseinek az ajándékait, és arra a megállapításra jutottam, hogy vészesen fogynak a pólók. A jelenlegi kinézet nem igazán fedi az izé.hu arculatát, így most ünnepélyes keretek közepette meghirdetjük az Első IzésPóló versenyt.
A feladat roppant egyszerű: tervezz pólót, ami Izés!
Lehet neki eleje, meg lehet neki hátulja, meg lehet neki minta az ujján és lehet bármilyen alapszínű.
A technikai megvalósítás szitázással fog történni, ennek megfelelően a varrások környékén lévő kb. 5 centire nem ér rajzolni!
A nyertes nyereménye az öröm és boldogság lesz, hogy az Ő becses kezének munkáját fogja viselni a teljes Izé közösség.
Mivel mindenki karácsonyi shoppingoló lázban ég, ezért a pályamunkák beérkezési ideje jövő év január 5. napjának 23. órájának 59. perce, kommentbe belinkelt képként!
Az elkészült pályaműveket összesítjük, feltötljük, ti pedig megszavazzátok.
Minden további kérdés, technikai részlet, óhaj, sóhaj, hascsikarás szintén kommentben.
Itt találtok további alapokat, amire tudtok dolgozni.Kolbi | 2009.03.12. 13:47:32már csak dobostorta :D

Ami a rágcsálóknak a mókuskerék, az a cicáknak a csúszda. :D
spider86 | 2008.12.13. 17:19:52hogy tudják megsodorni a cigit a kis mancsukkal? :D

Elértünk a 10000. izéhez. Jobb ötletem nem volt (és sajnos azoknak se, akiket megkérdeztem), így azt találtam ki, hogy - mivel ha minden beküldött postot jóváhagytam volna, akkor már talán az 50000.-nél tartanánk - ide írjuk, írjátok azokat a postokat, amik nem voltak elég "izések" ahhoz, hogy kikerüljenek, de hátha attól még lesz valaki, aki érdekesnek találja (természetesen reklámcélú linkeket nem kérünk).
Ja, és köszi mindenkinek, aki hozzájárult a 10000 posthoz! :)Erunder | 2017.05.07. 23:51:35Ezt MrMezy69 küldte be:
https://www.youtube.com/watch?v=gwA8igFJwc4
Ezzel a szöveggel:
A kressz vizsga se mindig olyan egyszerű!









