
Nem, ez nem a mai ismeretterjesztő rovatunk. Ez (állítólag) ember.
(Máln@, csak megjegyzem, a dagi fickó Gabriel Iglesias, híres humorista... bungle).olcsibacsi | 2008.06.07. 09:43:57akkor ezért emlékeztem félre :)
fing.hu - Magyarország legnagyobb fing gyűjteménye!?
Minden ember átlagosan 200 - 2000 ml gázt / nap (az átlag 600 ml) enged ki magából. Ez naponta 13-14 fingást jelent.
Vannak tehetséggel megáldott emberek, akik a megfelelő izomzattal különböző dallamokat képesek eljátszani (elfingani). Ilyen volt a legendás fingművész Joseph Pujol aki 22 éven keresztül (1892 -től, meghalt 1945-ben) a Párizsi Varieté Moulin Rouge - ban (Vörös Malom) hatalmas sikereket ért el. Többek között utánozta a zivatart, ágyukat és több tucat nemzeti himnuszt.
Legyen a gáz veletek!Mec | 2008.06.07. 16:50:00"Kattincs a lejátszóra!".... oké, kattincsok :D

Az internet mestere. Ha bármi gondod van az internettel, fordulj bátran Dalehez.
dude | 2008.06.06. 09:59:04Vajon mi lehet azóta a fickóval? Biztos nagy internet spíler. ;)

Másik kameraállásból...
Rég volt már címadó pályázat, most itt van egy. Ti mit írnátok alá szövegnek?
Nevezés csütörtök délig, nyeremények a szokásosak (bögre vagy póló vagy sapka).
Frissítés: nagyon jó kommentek érkeztek, igazából többet is választottam volna, de majd lesz még ilyen, nem kell aggódni. :)
A mostani nyertesek (és a nyerő nevezésük):
crassus88 (117), Darthdevil (57), Erunder (93), Gb (30), republic666 (110)
És a különdíjas: Derill (42).
Mennek ki az értesítő levelek...M.Andreas | 2008.06.05. 20:07:34Erre varrj gombot, most megint tudok kommentelni.
Fene se érti eztet... 8/

Jon Lajoie: A Song for the Ladies
„Show me your genitals!” :DEz a csákó kész van... itt a dala, amit a 2 Girls 1 Cup készítőinek írt. :)cila | 2014.05.01. 11:12:29Despite, hogy nem értek jól inglisül, úgy mint a többi pipol, a lényeget felfogni vélem: money
Ha meggondolom, hogy Vivaldi, Mozart, stb. szegényen haltak meg...

Új 1000 darabos kirakós játék... ;)
technokrata | 2008.06.02. 15:52:02én inkább berakóst játszom :-)
berakom, kihuzom, berakom - sohse unom el

A kis vietnámi Lee Chong-Sui Máté Péter dalokat énekel... magyarul!
greg | 2008.05.29. 22:51:23Ettől függetlenül, természetesen: RESPECT.

Iceberg - épületkomplexum Dánia 2. legnagyobb városában, 200 lakással. 2010 második negyedévében adják át.
he | 2010.08.20. 14:08:42Na? Átadták már?

Ne feledjétek! Holnap, vasárnap lesz a Törölköző világnapja (Towel Day)! És a lényeg: ne ess pánikba! 42!
bungle | 2009.10.12. 14:02:06Megjelent a Galaxis útikalauz stopposoknak hatodik része
http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=49184
Állandó rovatunk kicsit pihengetett, de Hollywood végre újabb médiaanyagokkal árasztotta el a világhálót, így lesz mit megosztani. Lesz vadonatúj Batman: The Dark Knight plakát, X-Akták első kedvcsináló, aztán új Múmia első trailer és az ifjú Indiana Jones palánta, Shia LaBeouf thrillerje, az Eagle Eye is bemutatkozik.Belkar | 2008.05.23. 14:45:19ez jó volt :) amúgy nem valami nagy számok lesznek a filmek az eagle eye-t meg kéne nézni ha más miatt nem a színész miatt hiszen ő benne még nem csalódtam :)









