
Egy debreceni motoros banda új videója. Elég ütős darab...

Alkeszoknak itt egy forradalmi újítás: az ehető martini. :)
Mondjuk mi ezt már tizensok éve kitaláltuk a sárgadinnyébe fecskendezett vodkával... ;)rezlavor | 2008.06.19. 10:54:39http://en.wikipedia.org/wiki/Molecular_gastronomy
http://www.youtube.com/watch?v=RhfDr0_VL1M
http://www.youtube.com/watch?v=TjfsgHY-1HQ
gasztronomia 2.0
Öt éves a világ legfiatalabb tetoválóművésze. Emilie Darrigade egy szépen kidolgozott méhecskét és egy babérkoszorút színezett ki apja alkarjára egy neves tetoválószalonban. A kislány egyébként már a következő mintát is megrajzolta, amit tetoválni akar - egy lángoló koponyát.three.d | 2008.06.18. 19:52:46Ekkora hülyeséget is rég hallottam. Gondolom te csak képen láttál még tetoválást azért hasonlítod a 3 évesek kifestőkönyvéhez!

Egy kis orosz frísztájl a raklap mellől. :)
AVIREX | 2008.06.18. 20:48:47nekem nem jön be, értelmetlen egy video.. hajlektalan veri a dobozt meg énekel.. suxx

Remélem megünnepelte (és túlélte) mindenki a mai apák napját. ;)
Kitől is tanulhatnánk, hogyan legyünk a legjobb apák a galaxisban, mint magától Darth Vader nagyúrtól. :Dhalacska | 2008.06.16. 23:15:16szegény Luke és Leia milyen szép gyermekkort hagytak ki XD helyette az egyik rohadt a sivatagban, a másik meg egy palotában.. :D

A '75-ös Death Race 2000 remake-je (Stallone és David Carradine főszereplésével), az idén mozikba kerülő Death Race (Jason Statham) autói.
szrobert | 2009.08.30. 13:08:32Készül a 2.rész ami az előzményekről fog szólni...

Ti melyik focicsapatnak drukkoltok? :)
Laci | 2008.06.19. 23:57:54Változatlanul Holland-Német döntőt várok (43). Aztán majd meglátjuk sprechen sie hollandisch oder deutsch?

Repülő csészealj dagi deguknak, csincsilláknak és egyéb kisállatoknak. :)
bandee1219 | 2010.02.22. 18:23:42Ez még hogyhogy nem került ide?: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102831
Filmhírek a nagyvilágból! Batman: The Dark Knight kulisszatitkok videó, Prince of Persia: Sands of Time érdekességek, Pókember 4 információk, Madagaszkár 2 tízer videó, Wanted kedvcsináló és X-Akták 2 mozgókép.gvereb1 | 2008.07.21. 20:59:02mármint a batman, dark knight

Rovarok testközelből.
kotta | 2008.06.11. 14:28:11Ezek nagyon szép képek!
És még mondja valaki hogy a természet nem elég fantáziadús...
Csak nem figyelünk eléggé.
És a lótetű akkor is jófej, olcsibacsi képe meg szintén jó.
Egy Purple-féle sikítófrászt pedig egyszer megnéznék. Mókás látvány lehet. :DDD










kb 40 motoros vonul rajt semmi parájuk nem lehet am a zx-10r -rem megeszi a monstered reggelire Rigóóóóóóóóóóóóóó