
Páran megpróbáltak jelentkezni egy ártalmatlan álláshirdetésre. Kiderült, hogy évi 365 nap munka, nincsen szabadnap, nincsen pihenő, nincsenek juttatások sőt, még fizetés sem. Aztán kiderült valami más is... az „állás„, amire jelentkeztek, nem más, mint az anyaság.
Ti se feledkezzetek meg a közelgő Anyák napjáról! ;)Registraal | 2014.04.18. 10:34:36Itt foleg a rendelkezereallosagrol van szo, az elhivatottsagrol. Es azert egy kedves megemlekezes errol senkinek sem art.
Te melyik 48-as forradalmár vagy?
KakukkMarci56 | 2014.03.17. 18:03:02"Bár minden társaságban lenne egy olyan bölcs, mint Deák Ferenc"
Háát... nem biztos.
Miért is?
"A történet 'eksön' része a kiegyezés után kezdődik,
de nem itt, hanem Japánban.
Akkor amikor a magyarok gazdaságilag "kétvállra fektetik"
az elnyomó osztrákokat - a passzív rezisztencia elvével -
("egy gyufát sem veszünk az osztrák-tól!"
- amit a fiatal Ghandi is tanulmányoz,
és a módszer hatékonyságát látva
ezt alkalmmazza később Indiában
az angol gyarmatosítók elleni harcban,
ugyanolyan eredményesen ! ...)
ezért az osztrákok tárgyalóasztalhoz kényszerültek.
(a birodalom fenntartási költségei irreálian nagyok voltak..)
Megbízzák Deák Ferenc "érdemes köznemest"
(aki ekkor éppen az öngyilkosság gondolatával foglalkozik,
mert a bankhitelei miatt a földjeit árverezésre jelölték ki),
tehát a bécsi kamarilla megbízza Deák Ferencet
azzal a feladattal, hogy a magyar nemességet kalapálja egybe
a kiegyezésnek nevezett paktum aláírására,
melyben a magyar nemesség
már nem csak földjeikről mond le (kvázi tulajdonilag...),
hanem mindenféle ellenállási jogról
és minden,
a Szentkoronához fűződő jogról
ami nekünk magyaroknak akkor még
sokféle előnyt nyújtott bárkivel szemben...
Ezzel a a magyar önrendelkezési jog
utolsó morzsái is - de jure - elvesztek...
Azóta megbecsült történelmi személyiség Deák Ferenc,
hisz rajta van a húszezres-en..."
:-/

Egy elkispolgáriasodott szovjet ünnep
A nőnapot Sztálin tette hivatalos ünneppé, hogy aztán rögtön burzsoá-ellenes állami ideológia legyen belőle. Ehhez képest kész csoda, hogy most világszerte megtartják, sőt, van ahol szabadnap is. Hős anyák, brigádbulik beatzenével, suksük és ajándék fakanál: egy kitalált ünnep fejlődéstörténete. De miért éppen március nyolc?Ravennë | 2014.03.09. 19:41:25Semmi... csak gondoltam megosztom mi a véleménye egy transzvesztitának a nőnapról. :D

Ezért nem szabad bohócokat felvenni a seregbe. :)
DemJan | 2014.03.01. 18:15:40Betojás helyett galamberesztés. Van, hogy ez a bűvésztrükk fordítva sül el. :D

Hopp, ott egy szabad parkolóhely!
wookie | 2014.02.13. 12:52:16Ez inkább mázli volt, mert hogy nem direkt csinálta, hanem megcsúszott. Amúgy meg az egy Opel. :D

Szabadítsd fel magad! ;)
velo | 2014.01.30. 22:28:14bomba jó a buli

Éppen szabadságon lehetett a Kaszás
Nas | 2014.01.28. 23:53:23Ja, hát diákkal csak 0,08 Ft... :P

A BBC csütörtökön számolt be arról, hogy a HSBC néhány ügyfelének a bank alkalmazottai megtagadták, hogy nagyobb összeget vegyenek fel a saját bankszámlájukról.
A pénzfelvételre azért nem kerülhetett sor, mert a számlatulajdonosok nem tudták hitelt érdemlően igazolni, hogy mire kell a pénz. Jellemzően 5000-10000 font közötti összegekről volt szó.
Eredeti cikkSilAsh | 2014.01.28. 22:39:08óóó...
Én közölném velük, hogy egy másik számlát szeretnék nyitni egy másik bankban...
Hál'Istennek nem fog egyhamar előfordulni, hogy túl sok pénzt tudnék felvenni a számlámról. :')

Egyoldalú TASZ-film a cigányságot érő jogsértésekről
Egyoldalú filmet mutatott be a magyarországi cigányságot érő jogsértésekről a Társaság a Szabadságjogokért (TASZ). A filmben szinte kizárólag romák és jogvédők szólalnak meg. A film összeollózott anyagokból készült, a Hír Televízió képeit engedély nélkül használták fel a készítők. A filmben szót kap Juhász Péter is, aki most a Bajnai-párt egyik vezetője, az alkotást pedig ugyanaz a Soros György által felfuttatott szervezet finanszírozta, amely az Együtt–PM Szövetség mögött álló Haza és Haladás Alapítványt.
A másfél órás dokumentumfilm itt tekinthető meg.7sleeper | 2013.12.18. 11:26:37http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s17e10-the-hobbit
4:27
bitch, how you not the 'disztingválatlan nyilaspina" again?
;-DD

Menj inkább a szabadba játszani a többi gyerekkel!
grmindenyssa | 2013.12.03. 09:52:44Hívjátok Jackson Galaxy-t!









