
Elek Icu - A zöld a bíbor és a fekete
„Legyen az álmod szép!”lilaflexninja | 2015.01.27. 07:18:27A jobb oldalon volt: https://www.youtube.com/watch?v=6DUZgPXE11g
„Legyen a Magyar Szinkron Hungarikum!”
KakukkMarci56 | 2015.01.26. 15:20:29„Legyen a Magyar Szinkron Hungarikum!”
Háát... ha nem is mind, de azért van néhány film
aminek a MAGYAR szinkronja tényleg "világraszóló" !
Ezt meg lehetne szavaztatni itt a neten - oszt' akkor az a "Magyar Szinkron, Hungarikum".
:-)

Kislány és a pitbullok
Azért nem adnám meg az esélyt arra, hogy a gazdi ne legyen ott.Nusihusi | 2015.01.13. 01:41:57Már megint 1 függőleges videó:P

Azt hiszem a Dongót levesszük a repertoárról... ;)
palinkaman | 2015.01.05. 10:18:26Ez "flájós" volt. :D

„Mikulásvirág” :D
Goldface | 2014.12.23. 00:28:44Hogy lehet ennyire unatkozni !? :D ..hogy egy ilyet kitalálj'

Az eljövendő dolgok
„Amíg tudunk azzal érvelni, hogy a technológia az egyetlen igazán befolyásos döntéshozó az emberi fejlődésben, a technológia valójában addig nem határozza meg magát az emberi fejlődést. Az internet például, amíg a legfejlettebb elmék örökségének tűnik, akiket valaha is látott a világ, lehetővé teszi, hogy bárki használja – valójában egy megafon lett mindenki számára, beleértve a nácikat, a vallási fundamentalistákat, a baloldaliakat és a Ron Paul támogatókat is. Ugyanez mondható el az atomhasításról is: bárki, aki eléggé okos ahhoz, hogy atombombát építsen, az utolsók között lenne, aki fel akarná robbantani azt, feltételezve, hogy valaminek az értéke, megegyezik a saját kognitív intelligenciájukkal. A világunk minden pillanatban tanúja azoknak a kegyetlenkedéseknek, amelyek során a magasabban képzett emberek találmányait felhasználják az alacsonyabb képességűek, legyen az a találmány a számítógép, egy AK-47 vagy egy demokrácia.”Tooni | 2014.12.22. 11:21:50Ömlengés.

Nyártól lehet tilos a vasárnapi nyitva tartás
Várhatóan jövő nyártól kell majd vasárnap zárva tartaniuk a hipermarketeknek és a plázáknak - ezt a KDNP alelnöke nyilatkozta az RTL Híradónak. Rétvári Bence szerint a bolti dolgozóknak minden egyes vasárnapra szükségük van, mert csak akkor lehet együtt a családjuk. Azt viszont nem tudta megmondani, mi lesz például a karácsony előtti aranyvasárnap sorsa.
Nektek mi a véleményetek, legyenek vagy ne legyenek zárva vasárnaponként a hipermarketek és plázák?bungle | 2014.12.01. 18:19:55Már a Fidesz is támogatja a vasárnapi zárva tartást
http://hvg.hu/itthon/20141201_Rogan
Megtapsolhatják magukat, akik azt mondták, hogy ebből úgyse lesz semmi, csak bulvárhír, stb. :D

Legyen TÁNC!!! Legyen ZÁRCSÖKKENTÉS!!!
qpci | 2014.10.18. 20:14:31És ezek szaporodnak is.

Bár már tegnap beírtam ide, legyen belőle napi izés téma: valahol ironikusnak tartom, hogy a kis ferdeszeműek által éhbérért összerakott iPhone-okért egy földrésszel arrébb szemeteszsákokban várakozó, szintén kis ferdeszemű fizetett sorbanállók ácsorognak napokig.
Kivéve Londonban, az ötödik legnagyobb magyar városban, ahol „nagyot kaszált a magyar fiú az új iPhone-on”. (De legalább nem mosogatással...)bungle | 2015.10.02. 10:50:24The Uber-ization of everything: these guys make $1000 a week standing in line
www.youtube.com/watch?v=BtCA3BnYO7U

A szárnyatlan varjú repülése... azaz hogyan legyél majdnem Darwin-díjas!
Szancso | 2014.09.05. 17:59:17Ki kopog?
Mi kopog?
Egy fekete holló!
Protézis esélyes,
Vagy ahhoz hasonló! ;)









