
Batmobile - papírból. Csináld meg te is a letölthető pdf-ek alapján!
MonTom | 2008.07.24. 16:47:17Én még a papír lépegetőt se fejeztem be.
Ez sem egy rossz alternatíva az ENIT-re. :D
csoe | 2008.07.22. 23:15:18Aha, köszi. Már azt hittem, valami komoly ember.
The Day The Earth Stood Still
A 20th Century Fox remake-et csinált a The Day the Earth Stood Still (A nap, amikor a Föld elhallgatott) című 1951-es sci-fi klasszikusból (jelenleg 201. az IMDb-n).
Klaatu (Keanu Reeves), egy humanoid idegent játszik, aki egy elpusztíthatatlan, alaposan felfegyverzett robot társaságában látogat a Földre. Üzenetük egyértelmű és világos a világ vezetői számára: ha nem hagyják abba agresszív viselkedésüket, az a Föld pusztulásához fog vezetni - a bolygót figyelő fajok fogják megsemmisíteni.
A filmet december 12-én mutatják be.Gäboh | 2010.06.17. 20:06:22http://float.sadkeanu.com/?url=index.hu&bgheight=1550&bgwidth=1270&size=50&facing=left&t=35&l=900

Ha már megvolt a robotzenekar, gondoltam kellene egy táncos is hozzá. :) (az Evolution of Dance és a transformeres verzió után...)
elerath | 2008.07.17. 14:49:19jaj elöszöra a zene izés regemmel irtam

Hát ez szar ügy. :)
(tuti hétfői nap volt...)mcsoma | 2008.07.14. 10:22:21háhá! ezt megszívta! :D ezentúl elkerülöm a mobilvécéket :P

"Hirtelen szörnyű vihar támadt
Feltűnt mögöttem egy hatalmas állat
ÁÁÁÁÁÁÁ
Iminimi szeminimi juvapcsu vaminimi"(aki nem tudná: Dolly Roll - Windszörny dalszövege)készpicsamelegmálé | 2008.07.12. 14:09:24Hihi. Cukimuki nagyon. Dédelgetném nyakrafőre. :)

Függőleges füvezés :D
És még pár vertkális alkotás.Lako | 2008.07.10. 12:36:39jah.. :D RGB Gras! :)
FIGYELEM!!!
Cuki imidzset váltott! Mostantól nem csak cuki, de emo is!
Természetesen zsír új honlappal és dallal is előállt... (Mi jöhet még?!?)mekszamnojz | 2008.07.09. 12:27:30hogy ezt elmondhasd :D amugy meg a spektrumnak teszünk felmérést a kialvatlan emo megfigyelők mindenapi reakcióján keresztül. Amolyan ál tudmonyáos becsapás :DD

Végre befutott a Daniel Craig nevével fémjelzett második James Bond - Quantum of Solace első kedvcsinálója. Bemutató november 7-én!
Belkar | 2008.07.04. 09:27:09hehh van egy fegyverszakértőnk is :D

17 darab dominó egyre való pakolása! Kibróbáltam, és tényleg megáll.
dani0001414 | 2008.06.29. 12:37:49Ez függ a dominólól is. Amugy egyszerű fizika ahogy csirke mondja. az álló dominón lévő dominórakás egyensúlyi helyzetben nyugszik rajta mivel ugyan anyi súly van mindkét oldalon.









