
Andy és Clare McInnes nagyon boldog volt, amikor befejezték az új tetőt az 1 millió fontot (327 millió forint) érő házukon, de nem sokáig örültek...

Ti meg mernétek csinálni, amit ez az úriember bevállalt? :)
Lacpas | 2009.03.27. 13:46:24Nagyszínpadra vele! :D

Kovács Roland tervezőgrafikus képei
Ami aktuálissá is teszi, hogy ma nyílik meg a kiállítása az SM's caféban (Bp. VII., Síp u. 4.) este 7-kor és egy hónapig lesz megtekinthető.OpheliaCobweb | 2009.03.19. 19:32:23ez jóó...majd megnézem a helyszínen:)

Ha kell egy kis energia! INGYEN! :D
Van itt minden, LMD hullámok, Blacklight Folyamat, Joe-cella (amiről már volt külön post is), Thestatica gép, Hendershot Generátor, Plazma áramfejlesztés... okosodjatok! ;)poymen | 2009.03.17. 11:10:15Egy nagyon kedves szobrász barátom - K-Szvet Tamás - lebegő szobrokkal foglalkozik. ez persze igen egyszerű fizikai jelenség, meg nem is konkrétan erről van szó, de azért érdemes megnézni!
enjoy!
http://www.youtube.com/watch?v=jusLULgDJc8
(van több is...)

A legrosszabb asztaltánc, amit láttam. ;)
tentacle | 2009.03.11. 02:21:32Minden kezdet nehéz. :D

Pinokkió... alternatív forgatókönyvvel. (Amikor apuci megcsömörlik a gyermekmeséktől és már nem bírja, csak keménydrogokkal.)
Ctx Twin | 2009.03.07. 12:44:48Kösz! Nem vettem észre, hogy HQ-ban van, de azt amúgy sem szereti a gépem. (P3/866 384MB GF3ti200) :(

Madonna és az ő csodás szája amiből azok a gyönyörű hangok jönnek. ;)
Mr.T. | 2009.02.23. 12:39:55Bazz akkora fasz vagyok h ezeket nem küldöm be... :( áhh kurva hétfő. Nem lehetne törölni a naptárból??

Filmőrültek, tévéfüggők, mozimániások! Ide figyeljen mindenki!
Mától útjára bocsájtjuk legújabb izés oldalunkat - sok szeretettel, Nektek készítettük!
ELINDULT A FILM.IZÉ.HU!
Van itt minden, ami film: hírek, kritikák, beharangozók, sorozatok, videók, legjobb jelenetek, plakátok...
Tessenek serényen postolni, híreket keresni, elsőnek lenni!
A mozi veled van!fajzat | 2009.02.20. 20:23:57akkor az az megvan az összes szerkesztő? :(

Ha neked még nincs embermosó készüléked, akkor... nem is lesz, mert nem gyártják és sajnálhatod is, mert marad a sárga gumikacsa és a hátmosó kefe. XD
Az 1970-ik évi osakai világkiállítás alkalmával mutatta be a japán gyártó fura mosógépét. A tisztulni vágyó egy létra segítségével juthatott fel a mintegy két méter magas mosógépre, ami röpke negyed óra alatt kimossa, megszárítja a benne ülő alanyt, sőt mind e közben még maszíroz is!
Még több kép a japán oldalon.Mr.T. | 2009.02.17. 22:30:29Embermosó készülékről valahogy a hullamosás ugrott be. Az lehet még egy népszerű szakma.

A Sony kiadta a legújabb rohadt mocskos szarát, ami kibaszottul nem csinálja azt, amire szánták! :)
bungle | 2014.06.24. 11:18:57Újabb Onion videó, mofrills küldte (angol tudás kell hozzá):
www.youtube.com/watch?v=K5lgwopmKMw










1000000font - 323.640.000ft amúgy meg nagy poén. XD