
Kawaii not! - képregény aranyosról, ami rosszá vált.
MStipee | 2009.05.08. 19:58:32Mályvacukor rulz, de a kawaii istencsudák rém gagyik. És nem is kawaii-k.
Képet kenyérért
Weiler Péter úgy döntött, hogy tárlatának képeiről több ezer sorszámozott és dedikált nyomatot készít. Az így sokszorosított műalkotásokat most a Menhely Alapítvánnyal karöltve Magyarország hajléktalanjai között osztják szét azzal a céllal, hogy a hajléktalanok a képeket az utcán saját hasznukra értékesíthessék. A budapesti tárlat mellett így egy országos nyílt, utcai kiállítás jön létre, amiben mindannyian részt vehetünk, és segíthetünk. Weiler Péter festőművész James Dean riport című tárlata 2009. május 8-án nyílik a Werk Film, Stílus és Kommunikációs Akadémia (Budapest, V. ker. Arany János u. 10. 4. emelet) termeiben. A művész egyedi ötletével az egész országot szeretné bevonni a kiállításba, mindezt jótékony céllal.Paapi | 2009.05.06. 13:39:34De durván ám.... Látszik hogy nem teljesen van a srác köszönőviszonyban a magyar realitással :s Az ilyenek miatt szar ez az ország :D

IF Mode - Az összecsukható bringa
Tudom, hogy már volt itt összecsukható bringa az izén, ami lehet, hogy praktikusabb is, de szerintem ezek jobban néznek ki.Maccoyi | 2009.09.23. 21:45:09ECO 07:
http://bikes.99express.com/2009/09/eco-07-reinvention-of-wheel.html

Ez nem "törpeharcsa" , hanem 1 szürkeharcsa, amibe nagyon kellett kapaszkodni. 246 cm, kell ennél több!? :))
Maccoyi | 2009.05.04. 09:05:35Köszi. :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a zsiráfok eddig ismeretlen kommunikációja, amit üzbég tudósok speciális szenzorok segítségével az emberi fül számára is hallhatóvá tettek.Sziszo | 2009.04.29. 23:02:11:D ekkora halandzsát.. ez má sün

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a fakúszó kenguru, ami engem leginkább egy hatalmas cuki csoki-vanília fagyira emlékeztet. :D
Purple | 2009.04.24. 10:47:17http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=3776
lehet sírni :DD de postold :)
Egy 1923-as évjáratú Ford T-model volánja mögött kapták gyorshatjáson Dave Stanisfield-et. A 67 esztendős sofőrt akkor került a trafipax látószögébe, amikor épp 35 mph-s sebességgel hajtott a megengedett 30 mph helyett. A férfi azzal védekezett, hogy autójában nincs sebességmérő és hogy fogalma sem volt róla, hogy autójával képes lehet túllépni a sebességhatárt.Cableguy | 2009.06.13. 09:48:25a kresz és a gépjármüvekre alkalmas rendeletek nem mindig fedik egymást.
nekünk volt egy régi 408-as Moszkvicsunk. Még elöl sem volt benne biztonsági öv.
a kersz úgy úgy szól hogy elöl kötelező belterületen is, lakott területen kivül hátul is kötelező bekapcsolni.
Ha gyárilag nincs benne (még helye sincs) akkor se használni se belezsreltetni nem kötelező. Ez veterán autóknál a veterán minősítés miatt nem is szabad "átaléakítani" mert a mínősitésen pontokat veszíthet. Tehát a fenti járműbe legalábbis magyar szabályok szerintsem kötelező sebességmérőt szerelni. Az a kár hogy ilyen autókon akar a törvény pédát statuálni a Kreszre fittyet hányó BMW és speed motorok világában.

One Eyed Monster
Egy felnőtt film stábjának, akik egy hóviharban rekedtek, össze kell fogniuk egy rejtélyes és halálos idegen ellen aki (ami) félelmetesebb, mint az Alien és csúnyább, mint E.T.
A "főszereplőről"
Imdb | Még több poszter a filmről itt.Erunder | 2009.04.24. 00:29:29Azt tudod-e hogy ki az a hosszúgépfegyver? :)

A villanyóra menetrendje
Terjed egy ilyen szöveg levélben (állítólag a Magyar Jogsegély Szolgálat ügyvédjének, Somogyi Jánosnak a cikke, amit senki nem közöl le..), .doc formátumban van.
Tényleg, nem tudja valaki, mik ezek a díjak (átviteli-rendszerirányítási díj, menetrend kiegyensúlyozási díj, AHK, stb.)?Cableguy | 2009.04.21. 18:29:07Ezen pár éve túl vagyunk : ezzel 2 dolgot tettek:
1. regadó megszünt, helyette regisztrációs dij van. igy az ADÓ-n nincs ÁFA ami megint adó.
2. az áfa mértékével megemelték a "nettó" dijját reg-dijjnak és az ÁFÁT elhagyták róla így nincs bevétel kiesése az államnak.
3. a hatóságok ismerik a VÁM-ÁFÁT ami ugyanúgy egy adóként beszedett teher ÁFÁ-val való megemelése mégis "legális"
DE a vám nem "adó" igy nem alkotmány ellenes. :(

Amikor öreg kockák összeülnek "zenélni"... na az büntet rendesen.
focuskoma | 2009.04.17. 23:45:28Júúúúj ezt imádom, eszméletlen hangulata van ennek a zenének.









