
Az Iszlám a szeretet és harmónia vallása
Az Iszlám kiváló tulajdonságai közé tartozik: megtanította a muzulmánokat arra, hogy szeretettel telt és harmonikus életet éljenek, egymás iránti szeretettel és összetartás érzésével. S megparancsolt minden olyan dolgot, ami a szíveket összekapcsolja, s erősíti az összefogás és a szeretet kapcsolatait. S megtiltott minden olyan dolgot, ami széthúzáshoz vezetne, s ellenségeskedést, ellentétet, széthúzást és haragvást okozna.
A Magasztos Allah mondta: "Bizony a hívők testvérek." (Korán 49:10)
Tehát egy vallási vezető által támogatott elnök, aki maga is vallásos, teljesen korrekt.
Még 2 sokkoló videó: [1] [2]bungle | 2009.06.26. 20:48:49http://www.youtube.com/watch?v=TvOx4avw8WY
Köbcenti - Egy kis viszki, egy kis Koka Kóla
Honlapjuk.
Az eredeti, ami már elég régi és a szintis mozgása miatt elhíresült:
Erdjan - Viski Coca-Colazsonya | 2009.06.18. 08:22:22Szerintem coca cola inc. gerillamarketingje, mert itt van pl. ez is : http://www.youtube.com/watch?v=KDSjzw_BOfc

Oroszország kemény hely, és Putyin se gyenge. :)
A minap egy kisvárosi gyár dolgozói sztrájkba kezdtek, mert Oleg Gyeripaszka, az ország egyik legbefolyásosabb oligarchája nem fizetett nekik hónapok óta. A nép az utcára vonult, aminek következtében kialakult egy laza 400 kilométeres dugó.
Ez már nem tetszett Putyinnak, úgyhogy odavitette magát a helikopterével és ad-hoc jelleggel összehívott egy válság tanácsot. Nem spirázták túl dolgot, mint egyes más országokban, mint például itthon. Putyin mondta neki, hogy szégyellje el magát, amiért nem tudja kifizetni az emberek bérét. Oleg ezt meg is tette. Aztán odahívta magához, hogy írja alá a szerződést amiben garantálja, hogy még aznap kifizeti a, forintba átszámolva cirka 250 milliót az őrjöngő tömegnek.
Én nem tudok oroszul de nagyjából ezt mondhatja úgy 1:15 től:
"Gyere ide no... itt írd alá... ott... szégyelld magad! ....és add vissza a tollat...." :D
Aki tud oroszul az leírhatná a kommentekhez, hogy valójában mond.cojone | 2009.06.18. 01:45:59Én úgy értettem, hogy először nagyon kiakad, többször emlegeti, hogy " a törvény megszegése" az ilyen tett és ilyet nem lehet tenni.
Utána meglobogtatja a papírt és megkérdezi, hogy "akkor aláírod-e, amit megbeszéltünk"? Igen, így rendben van , kérem vissza a tollat.
/ Régen tanultam már oroszul /

6 világvége elmélet 2012-re (ami mind hülyeség).
Maccoyi | 2011.01.21. 02:13:58retro küldte:
Szöveg: Már megint világvége... Azért milyen érdekes, hogy pont arra a napra esik, amikor a Maja naptár véget ér.
URL: http://www.virtus.hu/?id=detailed_article&aid=102371

Manowar együttes legújabb száma a Father, amit 16 nyelven énekelt fel az énekes, köztük magyarul is. Íme. :)
kotta | 2009.06.19. 18:26:34BOF!
Amennyire elnosztalgializálódtam, csak a legfontosabb, a link maradt ki: http://www.youtube.com/watch?v=nUmsNbM1H5U

Alien 5 ;)
Jut eszembe, az Aliennek tényleg készül új része, ami a tervek szerint az Alien 1 előtt játszódna.kukulkan | 2009.06.04. 12:06:29Sztem is ez néz ki a legjobban. :) Ez amúgy egy Cerura faj hernyója, talán a Cerura vinuláé (nagy púposszövő).
Ezeken a képen is egy ilyen látható:
http://gallery.photo.net/photo/4972485-lg.jpg
http://gallery.photo.net/photo/6064329-md.jpg

Ez egy szlengszótár. Amikor még nem tudtam, mi az, hogy pö*sköszörű akkor itt leltem a megoldásra.
bungle | 2011.03.04. 20:48:47:DDD
Ez meg a szupermenőzés. ;)
www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/33451_kep
Poras Chaudhary képei India színesebbik feléről... A Holi, amit a Színek Fesztiváljaként is ismerhetünk egy tavaszi hindu fesztivál Indiában. Erről láthattok pár képet igazán igényesen fotózva.

Evgeny Kiselev képei
Szolgálati közlemény:
Szerkesztő(ke)t keresünk a hamarosan induló art izé oldalhoz. Ha úgy gondolod alkalmas lennél a feladatra, küldj egy postot a Fényképizés vagy a Vizuállatságok kategóriába, lehetőleg olyan oldalt, ami még nem volt és valami köze van a művészethez.tüpp | 2009.06.08. 00:27:49Neghs,Andy Warhol adott ihletet?:Dnekem konkrétan ő jutott eszembe,amikor láttam az első képeket,meg a boxosat:)
Egyébként srácok nem tudjátok mikor lesz eredmény?:)

Amikor még nem volt a fényképezőgépen "delete" gomb...
Purple | 2009.05.15. 14:04:33igen, ezen én is kiakadtam.. :D fogyarékfamily...









