
Ez egy gyöngyszem.. a pöcegödörben..
Peater | 2009.03.21. 20:17:25sok a cigány! kevés a náci - gyere vissza Hitler bácsi !!!
Itt a tavasz, kipattannak a rügyek, ideje kihajtani a ledes szentjános-birkákat a hegyoldalra! :D
...avagy a Kreatív Juhász Szakkör lelkes tagjainak tüntetése a Samsung ledes tévéi ellen. ;)mekszamnojz | 2009.03.19. 20:35:07most hogy számoljam így a bárányokat? belevilágítanak a szemembe bakker így nem lehet elaludni :D

Éljen a plasztikai sebészet! :D
bungle | 2013.05.25. 14:01:28http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2013/05/25/plasztikai_katasztrofa_rettento_arcu_francia_ikrek/

Kartonpapír iroda
mekszamnojz | 2009.03.19. 13:40:13télen sároscipőben végigslattyogni a galérián kész extrémsport lehet :D

Stresszes vagy? Ki sem látsz a munkádból? Állandó teher nehezedik a válladra?
Add meg maganak az örömöt és szakíts egy félórát önfeledt mészárlásra! :DDarthSith | 2009.03.19. 08:54:54ÉS még rám mondják anyámék hogy gyerekes -.-

Örömmel tapasztaltam hogy a Hír TV-n is lehet találni gyöngyszemeket. :D
A fiataloknak meg üzenném hogy inkább igyatok, csajozzatok és próbáljatok meg átlagos, normális kamaszok lenni.
A honlapjuk (a képen egyébként az elnökük látható. :D)weedorgasm | 2009.03.20. 23:57:46sex drugs and rock & roll

Látványos ostorcsapások lassított felvételen.
HoPpY | 2012.03.26. 18:11:47Ki akartam posztolni, de jó ez itt is :D
http://www.youtube.com/watch?v=Wzd34P5uTtU
Jól nyomja!

Pompon és Balbinka :)
Findzs | 2009.03.18. 21:54:47a postképed alapján nem inkább mikor őket eszik ?

Túl jól érzed magad? Nézegesd a képet kis ideig és állítólag fájni fog a fejed! :D
(nekem már alapból fáj ma reggel, így nem igazán tudom a hatásfokát tesztelni :))bleacher | 2009.09.13. 14:55:13istenem de fáj a fejem ettöl

A fiúk a(z)
bányábanépítkezésen dolgoznak. Na de hogy? ;)Egy másik brigád.Lorand | 2009.03.17. 08:35:39amit mas 6csigaval 8kotellel s felora kinlodassal oldana meg ezek 2 mozgasbol szajonverik,bravo









