
Alfred Sirleaf, analóg blogger. :D
mekszamnojz | 2009.03.24. 14:12:38azéé nemsemmi épp petróleumban utazni azon a vidéken :D
Szerintetek mit csinál?
umbala79 | 2009.04.01. 17:49:31**** **** ******* ***** ******* röviden ennyi! Béna állat!

Pár színes napszemüveg és egy kaméleon, aki láthatatlan akar lenni... ;)
Fate | 2009.03.25. 08:58:18De láttam már párat és nem a kereskedésekbe.... most is van néhány a keltetőbe....
Akinek van otthol vagy ismerősnél próbálja ki nyugodtan hogy ilyet nem fog látni. Ez az átszinesedés annyira nem reális ahogy folyamatosan megy rajta végig a szín...
(egyébként nem gondoltam mikor megnéztem a videót hogy lessz olyan aki ezt elhiszi. Esetleg aki nem ért hozzá de az meg mit írogat hülyeségeket!?)

Ti meg mernétek csinálni, amit ez az úriember bevállalt? :)
Lacpas | 2009.03.27. 13:46:24Nagyszínpadra vele! :D

A helyszín Würzburg, az 1700-as évek elején. A híres egyetemen tanított egy geológus professzor, Beringer. Diákjai nagyon csúnyán felültették: néhány követ kifaragtak és szétszórtak a közeli dombon, amelyeket a professzor természeti képződményeknek vélt (a fosszília megnevezés akkoriban még nem volt elterjedt), és tudományos publikációkat adott ki a leletekről. A diákok egyre jobban elborultak, és méhecskéket, pókhálót, kis embereket, a Napot, héber betűket, végül Beringer nevét is elkészítették "leletként". A lebukás már későn jött, a tudománytörténet egyik legviccesebb története lett a dologból, de legalább szegény Beringer neve fennmaradt. :-)
A dologról magyarul (más sztorik mellett) itt lehet olvasni.
(Több képet sajnos egyelőre nem találtam, pedig mai szemmel nézve ritka elborult ábrák is voltak.)iw84u4t | 2009.03.25. 07:42:02Az angol szöveg szerint valóban két irigy kollégája verte át Beringer-t, az egyetem földrajz, algebra és analízis professzora és az egyetem titkos tanácsosa és könyvtárosa. Mindketten utálták Beringer-t és azért szívatták meg, mert "túl arrogáns és lekezelő volt mindenkivel szemben".
Úgyhogy jól értetted... :)

Általános 2.-ban ha ilyenem lett volna, akkor tuti minden csatát megnyerünk! :D
bungle | 2013.12.22. 21:51:55norbertvincze küldte:
http://d2pq0u4uni88oo.cloudfront.net/projects/764461/video-325335-h264_high.mp4
Ha nem bírsz elbánni a legyekkel. ;)

Art Wolfe fotói
bandee1219 | 2009.03.27. 16:49:53Kár, hogy ilyen kis képekkel van illusztrálva, mert eléggé ki****tt szépek!

Mai tudományos rovatunkban bemutatjuk vizuálisan azt, hogy hogyan is mükődik az emberi hangszál hangképzés közben.
focuskoma | 2009.03.24. 10:49:01Rossz az aki rosszra gondol. XD

Lennél a szomszédja? ;)
Békatallér | 2009.03.23. 22:46:50igazi amerikai keresztény patrióta:). Szerencsére, elég messze van, hogy ne legyen a szomszédom:D... még lehet, hogy ojjektum is van a kert végében, és a vízbű veszi ki a zoxxigéntXD... Ja a jómunkással jól kijönnének:D, kinek nővérje a Malvin...

Egy kis freestyle beatbox, hogy jól induljon a hétfő. ;D
focuskoma | 2009.03.23. 23:46:06Ez a zsírpacni biztos bekanalazott vagy 2 kiló kristálycukrot "forgatás" előtt, attól lett ilyen extázisba.









