
Draganflyer X6 helikopter - egy jó játék pl. kukkolóknak (na meg hodosynak). ;)
Tooni | 2013.03.11. 15:28:43Nem is papírzacskót készített elő nektek, hanem zsákot :D
"A hegedűszó az emberiség azon kísérlete, hogy felakassza magát kötél nélkül!"
Én kb. 1:30-ig bírtam. :Dadika | 2008.10.03. 16:00:52Valami durvábbra számítottam...

Gloria Balsam - Fluffy
Szép szerelmes dal egy gyönyörű hangú énekestől (azt is mondhatnám, hogy hangja balzsam a fülnek). Ajánlom a lemezét, igazán profi alkotás!rubigo | 2008.10.02. 22:42:30ez nem a nő az alien sorozatból?

Vader nagyúr pedig így golfozik... ;)

Most már értem, hogy miért jár a mikulás motorral. ;)

Erich von Däniken és a Prae-astronautika / Palaeo-SETI / Paleoasztronautika, kinek melyik a szimpibb. :)
he | 2010.04.27. 12:22:06Vagy ha "rossz" időbe érkezel, akkor az inkvizíció máglyán megéget.

Lamborghini - nem való mindenkinek. :)
focuskoma | 2008.09.28. 23:44:36Megértelek :)))
Egy két órás előzetes kedvéért november 23-án visszatér Jack Bauer CTU ügynök, hogy aztán 2009. januárjában 24 epizódon keresztül próbálja felgöngyölíteni aktuális küldetését. Itt a 24: Redemtion első kedvcsinálója, amit megfejeltünk egy hét perces The Day the Earth Stood Still videóval.
Wald | 2008.09.22. 15:07:11szerencsére nálam kimaradtak ezek szemét sorozatok.A legjobbak a: waczak szállo, feketevipera, benny hill, columbo, ennyi :D

Hot Rod Pin-ups
közlegény | 2008.09.20. 23:10:42naon jó képek, bejön ez a stílus (pin-up)

Dan Hanna - Time of my Life
Insane | 2008.09.19. 09:54:24Több mint 6000 kép készült, ha kimaradt mondjuk 4 nap, észreveszed?
ha egy hónap marad ki akkor sem nagyon hiszem, eltörpül a 17 év mellett









