
Most már tudjátok, mit csinál a télapó, amikor szabadságon van (az év nagy részében).
papaluige | 2009.07.14. 20:53:10ha az indiánlány a télapó felesége, akkor pár évre cserélnék az öreg Mikivel! :DD
Pár hete ez a videó nem aratott túl nagy sikert az Izé belső levlistán, így végül nem küldtem be.
Most viszont egy remek kis remix készült belőle a rathergood-on (amit szintén ajánlok mindenki figyelmébe, nagyon beteg dolgok vannak rajta!) :Dtoth_pityu | 2009.07.11. 09:15:47Öcsém! FEKVE röhögök: He bites me in my vagina- ezen:D
Ha valamelyik filmsorozatban volt egy zene, ami tetszett, de nem tudod mi volt az, akkor ezen az oldalon rá tudsz keresni. Kilistázza, hogy milyen zenék voltak az egyes részekben és még youtube link is van a címekhez.Olyveria | 2009.07.10. 17:52:33Purple, neked mindent! :D

Lassan már nem lesz olyan jármű, amit ne építenének meg Legoból! Itt van pl. ez a Triumph Daytona.
bozitojugg3rn4ut | 2009.07.10. 22:41:26nekem max annyi legóm volt kiskoromban hogy az egyik anyacsavart ossze tudtam volna rakni.... amúgy király poszt :-)
Cicciolina óta tudjuk, hogy a "kígyót melenget a keblén" új értelmet kapott. De egyesek rájöttek, hogy a mókus tisztább, szárazabb érzést biztosít még az olyan nehéz napokon is, amikor a rendőrségen csücsülünk...
A vulkán, ami lyukat ütött az égen...
Lazarus | 2009.06.28. 15:47:12Tejszínhabba mártott karfiol

Homoszexuális ördögűzés. Vajon kiűzték a homár démonokat a kis nyunyóból? :D
Az eredeti videó, amit a hírműsorban is bemutatnak.winben | 2009.07.02. 15:22:14haha...
de nagyon tudjátok....

A mutatvány egész jól sikerült addig, amíg azt nem mondták neki, hogy menjen kétszer olyan gyorsan. ;)
gvereb1 | 2009.06.26. 15:30:52Frontflipet majdnem beadta

Öt dolog, amiért pofátlanul sokat kell fizetned!
Írjátok a kommentekbe a többit... :)Nala | 2009.06.27. 18:19:52Ezért kár volt beregelni! De ahogy érzed!Én nem mondtam, hogy ne nyilváníts véleményt,csak fogadd el a másét is! Semmi problémám nincs veled....csak jelen esetben nem egyezett a véleményünk! Nem kell egyből mindent magadra venni,nem tudhattam,hogy te ezt így mellre szívod!na mindegy,amint már mondtam fölösleges ezen vitázni!Részemről el van felejtve a dolog!
Viszont kívánok én is neked nagyon szép napot :):):):)

Házak, amiket tulajdonosaik nem adtak el (sokszor több millió dollárért sem), így a beruházók körbeépítették az ingatlant.
bungle | 2009.09.01. 13:17:36http://www.austriantimes.at/news/Around_the_World/2009-08-31/16033/Fit_of_peak
Gyakorolhatja az Y megfordulást. ;)









