
Tata Nano - a félmilliós autó.
Maccoyi | 2009.04.07. 14:57:14Tata Nano teszt: http://www.youtube.com/watch?v=CLneSk9lgl0
Aktuális nyereményjátékukban rengeteg finomsággal gazdagodhattok, ha helyesen válaszoltok feltett három kérdésünkre. A helyes választ adók között a következőket sorsoljuk ki: Ninja Blade, Tom Clancy's EndWar, KillZone 2 pólók, Resident Evil 5 póló + poszter. Részletekért kattintsatok a poszt képére!Shifty_ | 2009.03.26. 08:42:26Még valami:) A posztban lemaradt, hogy a Ninja Blade és a Tom Clancy's EndWar esetében egy eredeti X360 játékszoftverről van szó...kicsit félreérthető lett:) Bocsi:)

Tengerimalacok tülekedése egy perui étterem konyhájába... ;)
Na jó, nem is, csak az etetésük folyik a Chiba állatkertben (Japán). :)Maccoyi | 2009.07.10. 22:55:04Beindult a dinnyeszezon: http://www.youtube.com/watch?v=DS5h3cX8sHI :)

Ő is húzhatott volna még jobbra a kormányon... (ahogy múltkor ő is). :D
rubigo | 2009.03.26. 23:46:57melegolimpia? remélem a nyári kánikulai időszakra szervezik, azért meleg...

Arduinocaster
tasman | 2009.03.26. 13:57:53de ezen most jáccani kell vagy playback?

Az arc nélküli ember. Kattintás csak megfelelő gyomorral!
AVIREX | 2009.09.30. 00:20:44a kis ferdeszemű megmondja jól [:

Andy és Clare McInnes nagyon boldog volt, amikor befejezték az új tetőt az 1 millió fontot (327 millió forint) érő házukon, de nem sokáig örültek...
dacka | 2009.03.26. 17:14:42egy font- 323,64ft
1000000font - 323.640.000ft amúgy meg nagy poén. XD

What's in the Box?
A kilenc perc hosszúságú kisfilm Hollandiában játszódik, amatőr alkotásnak túl profi, profinak pedig túl amatőr. Half Life rajongóknak kötelező darab! A most látható szösszenet állítólag csak egy részlet, és még egy nagyon korai változat, később pedig készül egy komolyabb, hosszabb verzió is...
Mai nyelvtan óránkon elemezzük a következő mondatot: "A buta sofőr megplatótlanította az ártatlan teherautót."
A mondat állítmányának gyakorlati alkalmazását megtekinthetjük a mellékelt videón. :DMr.T. | 2009.10.13. 23:43:54http://thatwillbuffout.com/wp-content/uploads/2009/10/BarbarasE-leftbehind.jpg
Hát ez ott maradt. :D

Willie, a mosómaci már szerepelt itt (akkor mint lakberendező). Azóta se lett soványabb, ahogy nézem... ;)
mekszamnojz | 2009.03.24. 16:07:23tényleg bungle! mivan a mosómaci háremeddel? :D a többit halálra eltetted? :P









