
Szemetek ezek a díszhalak, mindig elbújnak egy üveglap mögé! ;D
Ravennë | 2014.02.28. 12:39:39http://www.youtube.com/watch?v=hqFlOCxGAWo
Ezer évig is élhetünk? A mai 40 évesek vagy fiatalabbak több évszázados életre számíthatnak? Több tudós is ezt álítja.
Ghavin | 2009.04.02. 12:18:471) Nem hinném, hogy a Mónika show-ból kellene messzemenő konzekvenciákat levonnod. Ez az a szint, mint amikor valaki a Harry Potter sorozatból próbál reflektálni a világirodalomra, vagy amikor valaki egy Michael Bay filmen keesztül próbálja definiálni a filmművészetet.
2) Nem pótcselekvés, hanem tudatállapot, aminek vallásos emberenként eltérő fokozatai vannak. Hozzáteszem a nagy bumm, ősleves meg evolúció-elméletbe vetett hit is egyfajta vallásnak tekinthető. Azok az emberek, akik kétségek nélkül elfogadnak egy magyarázatot a világ, az élet és azon belül az ember létezésére, gyakorlatilag felmentik saját magukat a gondolkodás felelőssége alól, mivel hagyják magukat kiszolgálni egy készen tálalt kozmológia és történetszemlélet által. Így ezek az emberek nagy általánosságban nyugodtabbak, kiegyensúlyozottabbak, mivel egy percet sem kell pazarolniuk az életükből arra, hogy akár egy kis időre is elgondolkozzanak az "okokról, célokról és a módszerről". A dolog pikantériája, hogy a kultúra és a civilizáció, amiben most mindannyian élünk olyan embereknek köszönhető, akik minderre vették a fáradtságot egykoron. A vicc pedig az, hogy ezek az emberek hol egy vallás messiásai, vagy egy filozófiai/tudományos irányzat emblematikus alakjai.

Önnek 3 új üzente érkezett... avagy bosszú az autókon a gazdáik miatt.
bungle | 2014.09.07. 10:44:43http://index.hu/belfold/2014/09/06/targoncaval_allt_bosszut_fonoke_audijan/

The Hotelicopter
Az első repülésre - amely egy 14 napos túrát jelent - június 26-án kerül sor. Magyar cikk itt.|-=O=-| | 2009.04.02. 11:04:53http://aprilfools.hotelicopter.com/travel-schedule/inaugural-summer-tour/

100% házi videó :D (az enyém) + a kép is, amit beraktam. =)
TeamCo. | 2009.03.30. 09:30:13ÚÚÚÚÚ. Ez nagyon bevágta neki. a mindenit ez sokk volt nekem így. Áááááááááh

Dieter "Didi" Senft újabb őrült bringái.
Didi egyébként a Tour de France kerékpáros körverseny ördöge, talán erről a képről ismerős lehet sokaknak, valamint ő volt az aki a 2008-as Futball Eb. tiszteletére létrehozott egy úgynevezett "Football Bike"-ot.Tádi | 2009.03.28. 20:56:50amúgy a labdás bringa bejött nagyon.

Szárnygörbület, avagy az ellipszis alakú szárny.
Tádi | 2009.03.28. 20:54:22kis helyen is elfér.
Volt itt már törpe is, autó is, és törpe autó is, de ez magyar, azaz a mienk! :) És ahogy sok mindenből ebben az országban, ebből sem lett semmi. "Motorizált cipő". :)))gergeli. | 2009.03.28. 22:17:40valaki javítsa ki a "...már törpe, is autó is, és törpe..."-t "...már törpe is, autó is, és törpe..." :D

Megnéztük, hogyan reklámozzák a legolcsóbb román piákat. Disznóval, báránnyal, bombanővel és májcirrózisos folklórénekessel.
Bloody Alukard | 2009.03.30. 09:44:59heh...honnan anyi barany mint amenyi piasuveg xD
mert nem nyerem hanem az ad2 az van hogy veszel 1 uveget es megkapod a husveti baranyod....jo erdelyben elni ;)
az 1 ad on meg 1disznot lehet nyerni naponta + 500 pisztolyt lehet megnyerni....
nem toom ti hogyvagytok evel de ha 1 olyan roman paraszt csengetne a kapumon en ledofnem 1 kessel XD

Amikor csak néhány lépés hiányzik...
Gabi69 | 2009.03.28. 15:46:24A hülye részege!!









