
Mindenki ismeri a világ egyik legnagyob adathordozó gyártó cégét: a TDK-t.
Ennek ellenére a magyar honlapjuk annyira visszataszítóan ronda és ősi, hogy úgy éreztem ezt nektek is látnotok kell. Még a dátumot sem képesek javítani (2002 óta)!
(jelenleg "109. Aprilis 3. Péntek" van, mai látogatóik száma 4, összes látogatóik száma 2002. 06. 21. óta: 16513, kiváncsi vagyok ez hogy változik... bungle)
"Cica táncol!"
(akkor ez most egy cicás post? :))yushuf | 2009.04.03. 15:50:40be rottyantottam ugy röhögtem

Lenin elvtárs túl sok babot evett.
(Április elseje tréfa volt, "kirobbanó" sikerrel).fatproduction | 2009.04.02. 19:57:09Gratulálok Alphadog !! Ilyen komoly aláirást még nem láttam itt ;)) Sikítva röhögök épp.

The Age of Stupid (A butaság korszaka)
The Age of Stupid egy olyan film, amely reálisan mutatja be milyen lesz az élet 2055-ben.
“Megmenthettük volna magunkat, de nem tettük. Bámulatra méltó! Mifajta elmeállapotban voltunk, hogy bár saját kihalásunk nézett velünk szembe, mi csak megrántottuk a vállunkat?”
(wiki oldal)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a szurikátacicát, aki a "szirti macska" igen közeli rokona. ;)
tentacle | 2009.04.04. 04:12:27mintacövek

Tyson Furynak most jutott eszébe, hogy a héten nem adta fel az ötöslottóját. Ennyi!!! :)
(Azért az érdekelne, hogy a pontozóbírók erre mit léptek. :D)Laci | 2009.04.02. 22:20:43Nem akarom a posztit "fikázni", de 8 másodperc? Elhiszem, hogy ön-K.O.zével vetett véget a mérkőzésnek. De azt már nem tudom megérteni, hogy miért nem fért még a videóba +1 mp míg összeroskad, +1 mp míg rászámolnak, +10 mp rászámolás, +2 az ellenfél öröme (integet, puszit küld); összesen 8+1+1+10+2=22 mp ez sok?
p.s.
Szeretem az ökölvívást. Nézni. Mert nem engem ütnek. És mert akad magyar is (most már! - szegény Papp Lacinak nem engedték meg, hogy profiként karriert csináljon) akiért szurkolhassak.

Mit csinálsz a fagyimmal??!!!
Mr.T. | 2011.06.10. 02:36:22metaljohsy küldte:
URL: http://youtu.be/fvUQQF5S4Dg
Szöveg: Árulj fagyit jól !!! ;)

Érzékcsalódás. :) (A hangsúly a csalódáson van.)
wtf | 2011.06.06. 11:07:38A fenti videót már úgyis törölték....
http://youtu.be/XRXFBP9X1sg" target="_blank">http://youtu.be/XRXFBP9X1sg

Pók.
Aranyos kis rövidfilm. :)pepeti | 2009.10.07. 21:37:10Nekem meg az a részeg hülye aki az út közepén kerékpározik.

Legyen a mai nap izés témája a cirkuszi állatok. Jó ez az állatoknak, vagy az emberek szórakoztatása ennél fontosabb?
sahinel | 2009.04.01. 03:41:52így viselkedik egy oroszlán ha nem korrekt a kapcsolat vele:
http://nothingtoxic.com/media/1238463385/Circus_Lion_Attacks_His_Trainer










http://www.universe-people.com/