
Az angol wc helyes használata, követendő példa, nem csak cicáknak. :)
del | 2009.04.09. 08:10:38Anyjuk,mán megin felgyütt valami a csatornábú!!:))
A General Motors és a Segway ma bemutatta a Personal Urban Mobility and Accessibility, azaz PUMA nevű prototípusát. A kétkerekű, elektromos hajtású jármű mindössze 150 kilogrammot nyom, egy felöltéssel mintegy hetven kilométert tesz meg és hetven km/h-s végsebességre is képes két elektromotorja segítségével.
Békatallér | 2009.04.08. 19:59:50Na, nesze. Még csak véletlenül se gyalogoljon az ember. Vaagy próbálja ki falun! :D

Az orosz csajok azért tudnak meglepetést okozni... ;)
Ctx Twin | 2009.04.12. 16:09:53Broáfka

Szeretnél egy jegyet a szombati Hyperspace-re?
Nincs más dolgod, mint feltölteni holnap 12 óráig egy számot az Izé Rádióba és beírnod ide a kommentekbe, hogy szeretnél jegyet. 10 jegyet tudunk szétosztani, ha nagyobb lesz az érdeklődés, akkor az első 10 nyerte...
Frissítés: eredményhirdetés, nyertesek a 30. kommentben.Laci | 2009.04.09. 14:50:11Köszi a posztot s ManOfUnknownnak a magyarázatokat. Felkeltettétek az érdeklődésemet, utánanéztem a youtub-on, milyen is lehet egy ilyesmi:
http://www.youtube.com/watch?v=0Eglfu-vg0U

"Utazás egy sas hátán."
A videó megnézését HQ minőségben, teljes képernyő mellett, kényelmesen hátradőlve ajánlom. :)bungle | 2009.06.14. 21:54:12hodosy repülő fűnyírója? :D

Andréa Andrade képei
bandee1219 | 2009.04.09. 11:53:54Nekem tetszenek, nem baj a túlzás (itt).

FalBetörő kos. FAIL! :DNusihusi | 2009.04.08. 22:45:52:D Elég nagy marhaság volt, úgy kellett neki:D

KIN Kupa, azaz Kandó Ifjúsági Napok, minden év április végén a legelvetemültebb dolog, ami történhet egy műszaki főiskolással, de akár bárki mással is, egy vetélkedő szinte tényleg határok nélkül.
A fenti videó pedig egy előfeladat többek között, meg egy kis kedvcsináló azoknak, akik ismerik a KIN Kupát, és a Keleti csapatához (a műszaki főiskola gazdasági kara) csatlakoznának. Akik nem tudják mi ez, azoknak kis betekintés, na meg egy újabb soproni reklám paródia, hátha tetszik, mert végülis olyan Izés lett... :)
Ja és persze a csapatunknak nagyon sokat jelentene (elsősorban pontot), ha kiraknátok, szóval légyszi. Köszi: G. és a Keleti csapata.Zsebaa | 2009.04.09. 17:12:15Hajráááá Automatika!!!
Hajráááá Pisti!!!
"Kandósok vagyunk mi fasza gyerekek, Értünk csörögnek a sörös rekeszek.
Mert az egész világ tudja, Hogy a Kandósnál nincs jobb,jobb,jobb!!!"

Mónika show a baromfiudvarban. :D A Taréj Security azonnal közbelépett... :D
Nusihusi | 2009.04.08. 23:00:28Jópofa tanyasi jelenet:) A postkép állat=)

"Bármi lesz, segít a szesz, ha lesz."
Avagy egy magyar találmány, ami segíthet feldolgozni a kommunális hulladék egy részét, és akár üzemanyagként hadrendbe állítja az előállított matanolt. Ezen felül villamos energiát állít elő, szén-dioxidot köt meg, valamint sósavat kezel. Nem beszélve arról, hogy a metanol égése kevesebb kárt okoz a környezetben.AVIREX | 2009.04.11. 13:06:08Ez baromság.. mert oké,hogy megcsinálták,csak bonyolult nagyon és az előállítása sokba kerül (állítólag )..









