
Dagi mami
sajtoscsiga | 2008.11.12. 15:56:03fantasztikus tanubizonyságot tettel az eszedrol :D mivel az agy merete egyaltalan nem befolyasolja annak teljesito kepesseget is, no mind1 :)
Egy kis kényeztető maszázsnál nincs is jobb. ;)
Re-Peet | 2008.10.27. 14:46:14elég egy enyhe bélcsavarodás hozzá :D

Megasztár és Megatánc egyben! Frenetikus produkció! :D
Sziszo | 2008.10.25. 15:05:57hát nédd má széttöri a berendezést... :D mekkora egy csoki viziló

Izgulós japán 17 éves srác
VS | 2008.10.16. 13:01:02Szerintem is. (ez a video nem volt már az Izén?)

Hogyan NE vagánykodj a haverok előtt...
Kiscsuri | 2008.10.14. 12:04:36Sztem kamu...Direkt van rajta másik ruha és direkt mozgatta a lábát is.Csak a hülye nem veszi észre...Volt az újságban is de most erre mit mondjak?

Breaktánc 1940-ből.
cirab | 2008.10.10. 19:58:14A cigós tényleg elég primitív, viszont spiritmong linkje sztem bazi jó. Miket nyomnak az (ma már) öregek...??

Samantha-Jane Stacey - sumo béb
Vigyázat a biciklis kommentekkel, még csak 14 éves. :Dmekszamnojz | 2008.10.10. 18:51:53jajj. dehát ez Pannika a testőröm :D

A Nikon bemutatta Borg szériájának első darabját. És csak 580 dollár.
mateee | 2008.10.08. 12:36:31szupercsillagharcosoknak:D

Lassan lejár a fűnyírási szezon, így Angliában rendeztek egy kis szezonzáró körversenyt a fűnyírógépek szerelmeseinek. :D
Derill | 2008.10.07. 11:11:52én is trakival nyírom:D frankó nagyon:D

Polip Webcam jól! :D
Update meg JÁÁÁTÉÉÉÉK!
Mivel elég nagy érdeklődés volt a polipos webcamre, ezért egy spontán játék keretében felajánlunk egy darab szabadon választott színű webcam polipot azon kedves felhasználónak, aki ezen hét vasárnap éjfélig a számomra legtréfásabb saját készítésű fényképet küld be a remélt nyeremény jövendőbeli helyéről.
Tehát nincs más feladatotok, minthogy készítsetek egy fotót arról a helyről, ahol a polip fog lakni, majd feltölteni és a TECH.IZE.HU-n (ha ide jön, nem fogadom el, gonosz vagyok) kommentbe belinkelni. Ha mondjuk toronydarus vagy és meló közben notebookot használsz, tuti nyerő vagy.
Jövö hét hétfőn pedig teljes mértékben szubjektív itéletet fogok hozni a portás segítségével.
A versenyen csak saját készítésü képpel ér indulni, Photoshop NEM ér, úgyis rájövök!Kolbi | 2008.10.07. 14:39:41Nah végül a csaló nyert?









