
Ami megmentheti a papír alapú médiát, az a kibővített valóság.
Tovább gondolva gyakorlatilag bármilyen témában megjelenhet egy magazin vagy újság lapjain egy 3D modell. Lehet akár az egy tál étel egy receptkönyvben, épület, szobor, gyakorlatilag bármi. Ami ehhez kell, már létezik is, hiszen egy erősebb teljesítményű kamerás mobiltelefon megfelelő szofverrel egy pillanat alatt beolvassa az újság hasábjáról a kódot, ami alapján a mobil letölti a netről a 3d modellt és textúrákat és már élvezhetjük is, hogy milyen egy új autómodell, vagy mobiltelefon vagy bármi, hiszen manaság szinte mindent meg tudnak építeni 3D modellként. Te milyen újságot vennél így újra meg?rubigo | 2009.08.12. 08:53:34minimum playboy-t
Ilyen az, amikor valakinek több az önbizalma, mint a tudása...
Kexmester | 2009.08.11. 01:31:08megy a süllyesztőbe a japán aranyosok és a félszemű emósok mellé

Az ágy, ami magától beágyaz. :)
Nusihusi | 2009.08.06. 12:58:46A lustaság újabb találmánya:)

Zombik márpedig léteznek...
...legalábbis az állatvilágban, ahol nem ritka hogy az élősködők teljesen átveszik gazdájuk fölött az irányítást, a szó szoros értelmében élőhalottakká változtatva azokat. És hogy miért jó ez nekik? A parazita célja ezzel legtöbbször vagy az, hogy a kiszolgáltatott gazdát felhasználja utódai túlélésének maximalizálásában (pl. azok zombi-testőreként vagy dajkájaként), vagy hogy a gazda viselkedését olyan irányban befolyásolja, hogy azt könnyebben találhassa meg és fogyaszthassa el a soron következő, ún. végleges gazda, amiben aztán a parazita kifejlődhet és ivaréretté válhat. Az alábbiakban erről láthattok egy remek kis összeállítást (bungle ajánlásával ;) ), kezdve a hangya-agyevő púposlegyektől, a csótányok menekülési reflexét kikapcsoló Ampulex-darazsakon és a hím tarisznyarákokból „transzvesztitát” csináló kacslábú rákokon át a személyes kedvencemig, a Leucochloridium paradoxum nevű laposféregig, amelynek lárvái csigák tapogatójában telepszenek meg, és színes, húsos, pulzáló kis „szarvacskákká” változtatják azokat, így tévén kívánatossá a csigákat a madarak számára, amelyek beleiben aztán a lárvák felcseperedhetnek.bungle | 2014.09.24. 08:33:57cila küldte:
URL: www.youtube.com/watch?v=vMG-LWyNcAs
Szöveg: "Darázslárvák. Avagy: Ne éljen Alien?"

Vakvezető kutyája van egy vak kutyának Nagy-Britanniában. A párost Bonnie és Clyde-nak hívják. Utóbbi teljesen vak, és amióta a kétesztendős Bonnie vezetgeti, nélküle nem hajlandó sehova sem menni. A kutyapárt három hete vették be egy menhelyre, előtte kóbor kutyaként tengődtek.
vöri | 2009.07.28. 22:24:43édesek nagyon :]

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a trópusi tengerekben élő ragadozó kúpcsigák (Conus spp.), amik rendkívül erős, többkomponensű idegmérget termelnek, melyet egy aprócska szigonnyal juttatnak be zsákmányukba (többnyire gerinctelenekbe ill. kisebb halakba), valamint az őket elővigyázatlanul megfogó szőke nők kezébe. :D
Itt éppen egy bohóchalat zsákmányol az egyikük:
Embernél a méreg látászavart, szédülést, hányást, paralízist, súlyosabb esetben pedig (főleg a nagyobb termetű fajok, pl. C. geographus veszélyesek ilyen szempontból) halált okozhat; eddig mintegy 25 halálos eset ismert. A méregből készült fájdalomcsillapító sokszorosan hatékonyabb az opioidoknál (pl. morfiumnál), ráadásul nem okoz függőséget sem.Turmion Kätilöt | 2009.07.27. 10:46:26De szépen bezsákolja.

TAT augmented ID
Az lesz durva, amikor a napszemüvegbe is beépítik...notaprisoner | 2009.07.26. 14:10:38Szerintem, ha ezeket a nagyközönség számára is elérhetővé teszik, pár nap, és többen élnek vele vissza, mint akik csak simában használnák...

Squaro
Egy játék, ami valahol az aknakereső és a sudoku között félúton van. Ha valamelyiket szereted, akkor mindenképp érdemes kipróbálni!D3T0X93 | 2009.07.21. 20:27:04hardon már csak 2:47 sikerült :P
http://kepfeltoltes.hu/090721/ize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

After Dark film stúdió, és horror fesztivál rendezők
A fesztivál minden évben a Halloween előtti héten zajlik. Horrorra, sci-fi-re, fantasyra és egyéb rokon műfajokra szakosodott. A filmek Észak-Amerikából, Európából és Ázsiából érekeznek. A díjakat a közönség szavazza meg.
A fesztivál szlogenje: "Truly out of this world."
A fesztivál honlapja
Az oldalon 9 nagyszerű horror/krimi/thriller film honlapja/Imdb linkje tekinthető meg (bocs, hogy nem posztolom a maradék 8-at külön-külön, egy volt már).
3 másik linken meg találtok még 8 filmet amiért érdemes meghalni. (Ezekért is bocs.)
Ezen fesztiválon mutatták be a Pillangóhatás harmadik részét, aminek magyar vetítési időpontja még nincs.izébigyó | 2009.07.21. 14:05:45Én is láttam már rég, a 2-nél tényleg jobb, de ettől még nekem kiszámítható és erőltetett volt...

A nagy fehér domb Oroszországból, ami állítólag nagyon hasonlít Izland tájaira.
.::JunKieEQ::. | 2009.07.20. 10:44:58A NASA-nál is olvassák az IZÉ-t vazze... Ez a cikk tuti nem véletlen... :
http://123.hu/123/cikk/219921
:DDDDDDDDDDDDDDDD









