Aktuális nyereményjátékukban rengeteg finomsággal gazdagodhattok, ha helyesen válaszoltok feltett három kérdésünkre. A helyes választ adók között a következőket sorsoljuk ki: KillZone 2, SOCOM: Confrontation, World of Warcraft: Wrath of the Lich King (PC) + WoW-os póló, Motorstorm: Pacific Rift, LittleBigPlanet, Runes of Magic (PC) (exkluzív tartalommal), LocoRoco 2, Monsters vs Aliens (PS2).Shifty_ | 2009.04.17. 18:13:32Mégis mihez, a World of Warcrafthoz vagy a Runes of Magic-hez? A Killzone 2, az LPB, a Motorstorm 2 PlayStation 3-as játék, a Monsters vs Aliens PS2-es, a Locoroco 2 pedig PSP-s.
Shoot and Catch
TeamCo. | 2009.04.15. 07:18:21annyi az egész hogy kell egy játékos társ

Na, hát ilyennek kell lennie egy videóklipnek... hogy bünti legyen belőle.
Levezetésnek pedig ajánlanám Jan Terri néni klasszikusát, a Loosing You c. slágert (az még hogy nem volt itt??!).Wicked | 2009.04.14. 19:31:05Terri néni kész horror...

A 2020-as olimpia asztalitenisz győztese... ;)
winben | 2009.04.17. 23:07:00Te jó ég!!!
Ezt már nem edzik, ez a gyerek már nem gyakorol, EZT MÁR KIKÉPZIK!!

Stavros Flatly - Greek Irish Dancers
(Nekem a 47 éves Susan Boyle produkciója tetszett... tipikus "ne ítélj elsőre, a kinézet alapján" produkció :) bungle)
Umbilical Brothers Budapesten az Urániában, 2009. április 22-én 19:00.
bungle | 2009.10.14. 10:11:18naga küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=DiFiej2D9pI
Szöveg: "Nekem ez a kép jutott az eszembe erről a számukról bocs...:)
És tudom hogy volt már róluk post h hol meg mikor lesznek pesten ,de ez a vid mostanában a kedvencem:)hátha bekerül:) és persze a "Bathroom" is megér 5percet:)"

Nem tudtam mi hiányzik a macskáknak. Rögtön rendelek is egyet! :)
Laci | 2009.04.15. 22:40:08Azt se díjazzák manapság
aki versben fogalmaz,
ellenben jól megfizetik,
aki lósz@art forgalmaz. :)

Szegény jegesmacik, pedig már kezdtek örülni, hogy új játszótársat kapnak. :)
Ritus | 2009.04.14. 21:29:16Pedig a macik hogy marasztalták volna... ;-)

Néhány ember azt mondja, hogy a gumióvszer rossz... de ekkor lép akcióba Kung-Fu jézus.
pdstudio | 2009.04.14. 21:11:32Ó a gumi nem használ. Isten megbüntet mert nemi kapcsolatod van házasság előtt, mert élvezed az életet és mert gumit használsz, pedig az megakadályozza a gyereknemzést. De ebben az a jó, hogy Isten mindenkit szeret és megbocsát a vétkeseknek, szóval erkölcsi tanításban világelső filozófia. A pápa hülye. Schwarzenegger for pope!

Csak azért is: Bocsássa meg nekem a világ, szeretem a gitár muzsikát... :)
Sanyika71 | 2009.04.13. 01:50:50A ?zene? az borzalom, de a macs az csúcs.









