
A villanyóra menetrendje
Terjed egy ilyen szöveg levélben (állítólag a Magyar Jogsegély Szolgálat ügyvédjének, Somogyi Jánosnak a cikke, amit senki nem közöl le..), .doc formátumban van.
Tényleg, nem tudja valaki, mik ezek a díjak (átviteli-rendszerirányítási díj, menetrend kiegyensúlyozási díj, AHK, stb.)?
A magyar rapperek már Londonban vannak. ;)
Deamon | 2009.04.23. 20:35:05Te, Fire remélem tisztában vagy vele mit írtál :) Felszólítómódban kértél minket az egyenes fosásra? Hát azért... Lehet hogy neked nem tetszik, de mi nem szeretnénk anyagvégtermékcserefolyamatot indítani :D

Alex Andreev digitális művészete.
abicka | 2009.04.24. 20:51:09a pokhalos repulo repulo:))

Iszik vagy ve... azaz iPhone.... vagy egyszerre ? :)
bungle | 2009.04.22. 13:33:4625. komment.

"Ááá, ezt nem hiszem el..." :)

Legway - a Segway gazdaságos változata. ;)

Egy félelmetes külsejű pankrátor és az ő harci üvöltése. ;)
Errtu | 2009.04.21. 10:23:27XD
néha megszoktam lesni előre mi várható, szóval tudom :D
mellesleg az utolsó beküldött postomnál én sem néztem meg, hogy volt-e már. (mea culpa, vagy mi...)

Az igazi faarcok.
Szergej | 2009.05.26. 14:43:44O.o olyan fapofa hogy gyantát fúj ha dátházs

A sokat emlegetett erdei állatka, a sün. :) Illetve a sünkultusz, és annak kialakulása. :)
kotta | 2009.07.22. 22:16:39Mennyire üdítő dolog, ha nincs tévé!
Egész konkrétan ma láttam először (07.22.), hogy mi is ez a süncucc. Bp.-n élek, és mégis: eddig annyi jött le, hogy ez valami rendőri hülyeség.
Viszont ma végre látom, mi is van: röhej, poén és egyben szánalom. A büdös életbe' nem lennék rendőr ebben az országban, az tuti. Ennyi hülyeséget egyetlen más testület se tud felmutatni...
Lesz valaha olyan rendőrségünk, akiket tisztelni és "neadjisten" szeretni is lehet? És nem azért, mert különben beverik a képedet vagy csípőből elszedik 3-4 havi fizudat?
Hm?

A tamponos tréfa rosszul sül el... :D
superxaba | 2009.04.22. 13:50:50én azt hittem verés lesz a vége, nem hányás...










1. regadó megszünt, helyette regisztrációs dij van. igy az ADÓ-n nincs ÁFA ami megint adó.
2. az áfa mértékével megemelték a "nettó" dijját reg-dijjnak és az ÁFÁT elhagyták róla így nincs bevétel kiesése az államnak.
3. a hatóságok ismerik a VÁM-ÁFÁT ami ugyanúgy egy adóként beszedett teher ÁFÁ-val való megemelése mégis "legális"
DE a vám nem "adó" igy nem alkotmány ellenes. :(