Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a zsiráfok eddig ismeretlen kommunikációja, amit üzbég tudósok speciális szenzorok segítségével az emberi fül számára is hallhatóvá tettek.Sziszo | 2009.04.29. 23:02:11:D ekkora halandzsát.. ez má sün
"Csapkodd a seggem, te nőstény állat!"
Egy másik macsek, aki szintén imádja, ha elfenekelik. :D
Drágám megjöttem... :)
Szergej | 2009.05.26. 14:41:30kopkop!
kopkop nelkul

3D-s Street Art ragasztószalaggal és geometriai formákkal.
gvern85 | 2009.05.01. 00:42:40elég gyenge

Újabb kici japán parkol, kici éc cűk parkolóhelyre.
l3azsi | 2009.04.30. 16:20:27Tom, kérdezték már, de miért kell a japcsi sókban kis ablakban fejeket mutogatni? Ezeknek a japóknak annyi egyéniségük sincs, hogy tévézés közben is mondani kell nekik, hogy milyen fejet kéne vágniuk?

French Laundry - az Egyesült Államok egyik legdrágább étterme. Gondoltad volna a kinézetéről? :)
dejv | 2009.04.30. 17:18:30én se a túl sok kalóriabevitelre céloztam :D

Az angyali hangú Hollie Steel.
blizzke | 2009.04.29. 15:26:57Mindig is szerettem mások véleményét kritizálni hát tessék :) :
ShitIron : 'Mutál, s vége!' Kellő hangképzéssel a mutálás ALATT és után is megtartható az eredeti hang, és a lányoknál nem is jelentős ez a folyamat ( de Kengurul, van mutálás náluk is. egy fél oktávval, esetleg egy egészel nekik feljebb csúszik a hangjuk ... ).
remekül csinálja viszont szerintem ha nem 10 éves lenne nem lehetne eladni, nem jutna ide. Ezt bármelyik felnőtt operaénekes megcsinálja. És szerintem azért, mert valaki 10 évesen tudja nem lesz jobb. Habár ez mindenképpen TALENT és nem megtanult tudás :)
Nekem tetszett, a MJ-os srácnál nekem jobban bejött... és szerintem Susan Boyle-nál is TALENTED-ebb. :P

Amazon Tree Houses
brandboy | 2009.05.15. 16:11:18Szerintem a posztképhez elég volt egy számítógép, egy grafikai program, meg egy fénykép. :)

Csúnya balesete lehetett a kutyusnak... ;)
bungle | 2009.05.04. 16:44:33Ez is érdekes pózban alszik: http://www.liveleak.com/view?i=105_1241382813 :D

Csinálj fényeket és zenét JÓL! =)
C1MH | 2009.04.28. 15:02:07hosszú idők óta a legjobb dolog :D
Tenori-On is óriási csak nagyon drága...









