
Nem tudom, vannak-e még Budapesten lopós autók, de tuti nem ilyen gyorsak! :D

Ez nem "törpeharcsa" , hanem 1 szürkeharcsa, amibe nagyon kellett kapaszkodni. 246 cm, kell ennél több!? :))
Maccoyi | 2009.05.04. 09:05:35Köszi. :)

2009 Gullwing-America 300 SL Panamericana
Szerintem nem rossz.Fireblade1000 | 2009.05.02. 22:17:51Az ajtaja ugyan úgy felfelé nyílik mind a régié, nagyon tetszik ez is, de persze a régi verzió is!!!

Apa lánya szex. Szerintetek?
rullet2002 | 2012.01.28. 10:17:13ilyen hülyét még nem láttam ezért börtönben a helye!

Light Art Performance Photography (LAPP)

Dúú júú vant túú dááj?
Hát ha ő lenne az idegenvezetőm, azt hiszem nem akarnék még egyszer Magyarországra jönni, mert tuti hogy becsinálnék tőle, vagy a félelemtől, vagy a röhögéstől. :DPurple | 2011.05.28. 19:10:09fujj de undorító :DDD még a német is fokozza ezt

Se keze, se lába, mégis laposra ver MMA-ban? Mi az? :D
fokhagyma | 2009.05.02. 11:26:14Nekem speciel ez jutott eszembe:http://www.youtube.com/watch?v=JN5mQ7WQzN0&feature=fvsr

Egy kicsit futurisztikus motor a Hondától - elég földönkívüli ábrázattal. :)
Fireblade1000 | 2009.04.30. 19:37:39Nekem van 1 kis hiány érzetem. Még alá dobtam volna előre és hátra is 1-1 agy nélküli kereket, úgy ütősebb lenne!!:))

Ezek az indiaiak még mindig tudják, hogy kell látványos akciófilmet csinálni! :D
Az első rész sem piskóta. ;)bungle | 2010.02.03. 13:49:21Szenzációs üldözési jelenet, talán a legizgalmasabb a filmtörténelemben: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102789 ;)

Pár cuki kép. :]
Békatallér | 2009.04.29. 17:23:40Pókus:D










a vontató szerkezetet megálláskor engedte el. az hogy nálunk mit szabad vagy mit nem nem az nem érdekes egy brit vagy más "balra tarts" államban